Menu

JBL Synchros Reflect BT

Cechy produktu

  • Producent JBL 
  • Rodzaj połączenia bezprzewodowe 
  • Typ douszne 

Opis

Słuchawki JBL Reflect Niebieski Słuchawki sportowe Synchros Reflect BT genialnie nadają się dla osób, które choćby podczas treningu nie potrafią rozstać się ze swoją ulubioną muzyką. Technika Bluetooth 4.0 pozwala na strumieniowe przesyłanie muzyki z kompatybilnego urządzenia obsługującego ten interfejs. Ponadto umożliwia kontrolowanie utworów, ich głośności i kolejności nawet, gdy Twój smartfon znajduje się w odległości do 12 metrów. Model ten wyposażono w przetworniki o średnicy 8.5 mm, które zachwycą użytkownika czystym brzmieniem, a także mocnymi basami, bez względu na to, jakiego rodzaju muzyki słucha. Wkładki douszne świetnie przylegają do kanału usznego, dzięki temu stają się genialnym izolatorem od dźwięków dochodzących z otoczenia zewnętrznego. Zaimplementowane magnesy pozwalają zjednoczyć słuchawki na szyi, gdy nie są one wykorzystywane. Specjalna odblaskowa powłoka kabla pozwala trenować po zmroku.

Filmy

Filmy pochodzą z serwisu YouTube. Zostały stworzone przez różnych autorów z całego świata. Ich jakość jest dość zróżnicowana.

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.