Menu

JBL T115BT

Cechy produktu

  • Producent JBL 

Opis

Słuchawki JBL Tune 115BT z JBL Pure Bass Sound proponują bezprzewodowe połączenie dla codziennej zabawy. Pozwalają na realizowanie lub odbieranie połączeń w trybie głośnomówiącym i gwarantują 8 godzin pracy na baterii. Korzyści: Od ponad 70 lat firma JBL projektuje systemy tworzące skrupulatny i imponujący dźwięk w znacznych obiektach na świecie. Te słuchawki odtwarzają to samo brzmienie JBL, formujejąc głębokie i potężne niskie tony. Zastosowana bateria do ładowania gwarantuje 8 godzin odtwarzania, a ładowanie zajmuje zaledwie 2 godziny (pełne ładowanie) lub 15 minut, żeby uzyskać jednogodzinne działanie. Połączenie wielopunktowe: pozwala bez wysiłku przełączać się z jednego urządzenia Bluetooth na drugie. Możesz po prostu przełączyć się z wideo na tablecie na połączenie w telefonie komórkowym, by nigdy nie przegapić połączenia. Magnetyczny system prowadzenia kabla: sprawia, że sluchawki pozostają na miejscu i nie plączą się wokół szyi, gdy nie są użytkowane. Pilot z 3 przyciskami i mikrofonem.

Filmy

Filmy pochodzą z serwisu YouTube. Zostały stworzone przez różnych autorów z całego świata. Ich jakość jest dość zróżnicowana.

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.