Menu

JBL T500BT

Cechy produktu

  • Producent JBL 
  • Mikrofon nie 
  • Rodzaj połączenia bezprzewodowe 
  • Typ nauszne 

Opis

JBL T500 BT - Pełny bas poprzez cały dzień.
Słuchawki JBL TUNE500BT umożliwiają komfortowe, bezprzewodowe przesyłanie muzyki nawet przez 16 godzin. Dzięki brzmieniu JBL Pure Bass i przetwornikom JBL 32 mm otrzymasz przystępny dostęp do dźwięku nieprzeciętnej jakości w każdej sytuacji. A jeśli podczas oglądania filmu na innym urządzeniu otrzymasz połączenie przychodzące, słuchawki JBL TUNE500BT automatycznie przełączą się na Twój telefon. JBL TUNE500BT to idealne połączenie wygody wykorzystywania i łączności Bluetooth. Równocześnie słuchawki pozwalają na korzystanie z asystentów Siri i Google Now bez zastosowania urządzenia mobilnego. Słuchawki JBL TUNE500BT są dostępne w czterech interesujących kolorach i mają nieplączący się płaski kabel. Lekka, składana kompozycja zapewnia przy tym niezwykłą wygodę używania, która wzbogaci każdy aspekt Twojego życia o wysokiej jakości wrażenia odsłuchowe.
Bezprzewodowe strumieniowanie Bluetooth
Bezprzewodowo przesyłaj wysokiej jakości dźwięk ze swojego smartfona bez zbędnych kabli.
JBL Pure Bass Sound
gromadzi słynne brzmienie JBL Pure Bass, które można znaleźć w najmocniej znanych miejscach na całym świecie.
Połączenia bez zastosowania rąk
Łatwo kontroluj dźwięk i zarządzaj połączeniami ze słuchawek przy pomocy wygodnego pilota 1-przyciskowego z mikrofonem.

Filmy

Filmy pochodzą z serwisu YouTube. Zostały stworzone przez różnych autorów z całego świata. Ich jakość jest dość zróżnicowana.

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.