Menu

JBL T600BT

Cechy produktu

  • Producent JBL 
  • Impedancja 32 om
  • Mikrofon tak 
  • Rodzaj połączenia bezprzewodowe 
  • Typ nauszne 

Opis

JBL Tune600BTNC to lekkie i kompaktowe nauszne słuchawki

Bezprzewodowe JBL T600 z aktywną redukcją szumów (ANC), wyposażone w przetworniki o średnicy 32 mm. Wspaniale nadają się do codziennego stosowania, a możliwość składania upraszcza ich transport.

unikalne brzmienie JBL Pure Bass

Dzięki JBL Pure Bass można cieszyć się bezprzewodowym słuchaniem muzyki bez niepożądanego szumu przez ponad 12 godzin. Słuchawki można kompletnie naładować w zaledwie 2 godziny. Za sprawą dodatkowego odłączanego przewodu, muzyki można słuchać bez końca w trybie przewodowym.

Wysoka jakość wykonania

Model JBL Tune600 BT NC jest wytworzony z wytrzymałych materiałów i dostępny w czterech świeżych kolorach: białym, czarnym, różowym i niebieskim. Dzięki lekkim materiałom słuchawki komfortowo leżą na uszach, a wytrzymała kompozycja powoduje, iż można je składać i rozkładać poprzez długie lata wykorzystywania. Usytuowane na muszlach przyciski zezwalają na łatwą obsługę połączeń i muzyki.

JBL

Od ponad 70 lat firma JBL projektuje systemy stwarzające dokładny i imponujący dźwięk w największych salach koncertowych, operach, a także kinach na całym świecie. Słuchawki JBL Tune600 BT odtwarzają to samo brzmienie JBL z głębokimi i konkretnymi niskimi tonami. Na dodatek zaopatrzone zostały w aktywną redukcję zakłóceń, która likwiduje szumy zewnętrzne i pozawala cieszyć się czystą muzyką.

Bluetooth oraz NC

technologia Bluetooth umożliwia bezprzewodowe przesyłanie wysokiej jakości strumienia audio ze smartfona lub tabletu. W dodatku zaimplementowanym mikrofon pozwala prowadzić rozmowy telefoniczne oraz w prosty sposób kontrolować dźwięk i połączenia za pomocą słuchawek. Słuchawki gwarantują do 12 godzin działania akumulatora z włączonym Bluetooth i redukcją szumów, a także do 22 godzin pracy z włączonym Bluetooth i wyłączoną redukcją szumów.

Filmy

Filmy pochodzą z serwisu YouTube. Zostały stworzone przez różnych autorów z całego świata. Ich jakość jest dość zróżnicowana.

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.