Menu

JBL T660BT

Cechy produktu

  • Producent JBL 

Opis

Słuchawki marki JBL T660BTNC w odcieniu czarnym lekkie i kompaktowe bezprzewodowe słuchawki nauszne JBL T660BTNC z aktywną redukcją szumów, z możliwością składania, do codziennego korzystania. Słuchawki JBL T660BTNC są zaopatrzone w głośniki JBL o średnicy 32 mm, które zapewniają brzmienie JBL Pure Bass. Dźwiękiem tym można cieszyć się bezprzewodowo bez niechcianego szumu poprzez ponad 12 godzin. Słuchawki można całkowicie naładować w zaledwie 2 godziny. Za sprawą dopełniającego odłączanego kabla, muzyki można słuchać bez końca w trybie przewodowym, z włączoną lub wyłączoną aktywną redukcją szumów. Model JBL T660BTNC jest wytwarzany z wytrzymałych tworzyw. Zezwala na połączenie ze światem za sprawą przycisków na muszlach, które pozwalają na łatwą obsługę połączeń i muzyki....

Filmy

Filmy pochodzą z serwisu YouTube. Zostały stworzone przez różnych autorów z całego świata. Ich jakość jest dość zróżnicowana.

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.