Menu

Natec Soho

Cechy produktu

  • Producent Natec 

Opis

DLA przenośnYCH I AKTYWNYCH Słuchawki bezprzewodowe to korzystne rozwiązanie dla osób mobilnych, aktywnych i szanujących sobie komfort i uniwersalny charakter maszyn. Model NSL-1337 Natec Extreme Media to słuchawki wspierające system Bluetooth 4.2, dzięki temu nadzwyczajnie sprawdzą się zarówno podczas codziennej pracy jak i podczas spędzania aktywnie czasu wolnego, w podróży i w treningu.
korzystnej jakości przetworniki oraz bateria, czuły mikrofon, płaski nieplączący kabel, funkcjonalny pilot oraz 10 metrów zasięgu Bluetooth to główne mocne strony modelu NSL-1337.
DŁUGIE GODZINY W AKCJI Trwała bateria litowo-jonowa w połączeniu z technologią Bluetooth 4.2 gwarantuje do 6 godzin grania (średni zakres głośności), dzięki czemu słuchawki doskonale spełnią swoje zadanie jednocześnie, jako towarzysz rutynowych obowiązków jak i w trakcie treningów i wycieczek w czasie wolnym. Płaski elastyczny kabel też wpływa pozytywnie na komfort używania.
wytrzymałość I JAKOŚĆ DŹWIĘKU wykorzystanie neodymowych przetworników gwarantuje optymalną jakość brzmienia pomimo ich niewielkich rozmiarów. Dźwięk jest dynamiczny i czysty, gwarantując długie chwile przyjemności przy ulubionej muzyce oraz korzystną jakość w trakcie prowadzonych rozmów. Na tą ostatnią wpływ ma ponadto czuły mikrofon umiejscowiony na pilocie.
Słuchawki są tworzone z trwałych składników a dodatkowym atutem jest zyskanie poprzez nie odporności na wilgoć (pot, zachlapanie). Słuchawki spełnią, zatem oczekiwania osób mobilnych i aktywnych.

Filmy

Filmy pochodzą z serwisu YouTube. Zostały stworzone przez różnych autorów z całego świata. Ich jakość jest dość zróżnicowana.

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.