Menu

Pioneer SE-C7BT

Cechy produktu

  • Producent Pioneer 
  • Impedancja 16 om
  • Mikrofon tak 
  • Rodzaj połączenia bezprzewodowe 
  • Typ douszne 

Opis

wytworna aplikacja PIONEER Notification Aplikacja Pioneer Notification dla Android™ odczytuje na głos wybrane powiadomienia, takie jak e-maile, SMS czy wiadomości. Odbieraj powiadomienia, aktualizacje kalendarza lub odsłuchuj wiadomości i sporo więcej.

Połączenie Bluetooth z NFC Te słuchawki eliminują problemy z połączeniem, jakie występowały wcześniej. W sytuacji telefonów z NFC starczy zbliżyć urządzenia do siebie, a technologia Bluetooth zintegruje je automatycznie.

wygodne, wygodne i stylowe Miękki i komfortowy pasek na kark dopasowuje się bez przesuwania i można go złożyć umożliwiając kompaktowe przechowywanie, podczas gdy zamek błyskawiczny trafnie utrzymuje dostarczone słuchawki.

Pałąk karkowy, słuchawki i wkładki douszne zostały dostosowane do siebie kolorystycznie, w trakcie gdy powierzchnia tworzona z Alumit cechuje się teksturą o wysokim połysku. Instynktowne zdalne sterowanie za pomocą trzech instynktownych przycisków można odbierać, obsługiwać i kończyć rozmowy.

Można w dodatku regulować siłę głosu, odtwarzać / zatrzymywać utwory, a także pomijać utwory. Czysty i energiczny dźwięk Przetworniki z magnesem produkowanym z ziem rzadkich produkują nad wyraz silny bas, który nie przytłacza wyraźnego obszaru środkowego utworu.

Przekonaj się o płynnym sposobie odtwarzania i muzycznej sile wyrazu. Aluminiowa obudowa i cokół obudowa i cokół pozostały wytwarzane z masywnego aluminium, dzięki temu możesz usłyszeć detale i radować się głębokimi basami bez drgań.

Dźwięk jest czysty, spójny i pełen energii....

Filmy

Filmy pochodzą z serwisu YouTube. Zostały stworzone przez różnych autorów z całego świata. Ich jakość jest dość zróżnicowana.

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.