Menu

Samsung Galaxy Buds Live

Cechy produktu

  • Producent Samsung 
  • Regulacja głośności nie 
  • Typ douszne 

Opis

Lekkie słuchawki Samsung Galaxy Buds Live o otwartej konstrukcji umożliwiają wygodne wykorzystywanie poprzez cały dzień. Zarówno same słuchawki w połyskującej, nietuzinkowej postaci jak i etui ładujące przypominające pudełko biżuterii podkreślają klasę premium produktu.Korzyści: 12mm głośnik wraz z odrębnym kanałem basowym pozwalają wybrzmieć wyraźnie głębokim, niskim tonom mimo otwartej konstrukcji słuchawek. Za inżynierią dźwięku stoją specjaliści od akustyki z AKG. Aktywna redukcja szumów (ANC) usuwa niskie, uciążliwe częstotliwości dźwięków jak samolot czy pociąg, a dopuszcza dźwięki o wyższych częstotliwościach jak głos rozmówcy czy komunikaty pokładowe. Fukcję ANC można w każdej chwili wyłączyć jeżeli chce się słyszeć wszystkie zewnętrzne dźwięki. 3 zaimplementowane mikrofony (2 zewnętrzne i 1 wewnętrzny) gwarantują, iż rejestrowany podczas rozmowy głos będzie zasze potężny i wyraźny. Możliwość słuchania muzyki nawet do 6 godzin na jednym ładowaniu z włączonym ANC (do 8 godzin przy wyłączonej funkcji ANC). Wraz z etui ładującym czas działania wydłuża się stosownie do 21 godzin i 29 godzin (ANC wł / wył.). 5-minutowe ładowanie pozwala radować się muzyką poprzez godzinę, 10-minutowe - poprzez 1,5 godziny. W prosty sposób można sprawdzić stan naładownia każdej ze słuchawek, a także etui w aplikacji Galaxy Wearable. Słuchawki można ładować bezprzewodowo korzystając z ładowarki bezprzewodowej (kanon Qi) lub za pomocą funkcji PowerShare w telefonie. Możliwość strowania muzyką i połączeniami przy pomocy panelu dotykowego na powierzchni słuchawek. Szybki podgląd stanu naładowania słuchawek, możliwość włączenia i wyłączenia trybu ANC oraz panelu dotykowaego na słuchawkach z poziomu Widgetu w telefonie. Starczy jedynie otworzyć etui w pobliżu smartfona, tabletu albo komputera PC (wyposażonego w Windows 10) i potwierdzić powiadomienie na ekranie. Wystarczy sparować słuchawki z jednym urządzeniem używającym konta Samsung - na pozostałych urządzeniach korzystających z tego samego konta, słuchawki pojawią się automatycznie. Kompatybilność z systemem Android (wersja 5.0 albo wyższa), a także systemem iOS (iPhone 7 lub późniejszy, iOS 10 albo wyższy).

Filmy

Filmy pochodzą z serwisu YouTube. Zostały stworzone przez różnych autorów z całego świata. Ich jakość jest dość zróżnicowana.

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.