Menu

Sennheiser GSP 300

Cechy produktu

  • Producent Sennheiser 
  • Mikrofon tak 
  • Rodzaj połączenia przewodowe 

Opis

zestaw słuchawkowy GSP 300 wykorzystuje popularną technikę akustyczną Sennheiser do rozszerzenia poziomu wrażeń podczas sesji gamingowych, z jeszcze bogatszymi doznaniami i realizmem sytuacji.
powiększyliśmy udział basów w celu zapewnienia jeszcze znaczniejszych i intensywniejszych wrażeń w rozgrywkach, dzięki temu możesz teraz w pełni przeżywać wszystkie sytuacje w grze.

Nowy wygląd i genialne przypasowanie
Dla wszelkich osób, które poważnie traktują zabawę, Sennheiser stworzył model GSP 300 - nagłowny pakiet słuchawkowy o budowie zamkniętej i kompletnie nowatorskiej stylistyce. Jest on skierowany do graczy, którzy są gotowi wejść na kolejny poziom doznań. Wyekwipowane w luksusowe nauszniki o rozmiarze XL z poduszkami z pianki z pamięcią kształtu, GSP 300 zagwarantuje najkorzystniejszy w swojej klasie komfort i poprawioną izolację od szumów otoczenia, dzięki temu możesz w całkowitym spokoju skupić się na grze.

perfekcyjnie zaprojektowane
GSP 300 jest wyekwipowany w rozdzielony pałąk nagłowny, który jest inspirowany rozwiązaniami znanymi z lotnictwa. Ogranicza on nacisk w celu podniesienia komfortu noszenia i zapewnia świetne przypasowanie nawet w trakcie długich sesji gamingowych. Nadzwyczajne przypasowanie jest dodatkowo wspomagane poprzez użyteczne zawiasy kulowe, które pozwalają uzyskać kąt nauszników najistotniej właściwy do kształtu głowy.

transparentnie czysta komunikacja
W celu zapewnienia genialnej współpracy w zespole, GSP 300 jest wyekwipowany w mikrofon o jakości transmisyjnej z redukcją szumów i niedługi wysięgnik mikrofonu zezwalający na ograniczenie dźwięków oddechu i zapewniający jeszcze bardziej czystą komunikację w zespole. W celu wyciszenia mikrofonu po prostu unieś wysięgnik i już jesteś poza eterem!

Wytrzymała kompozycja
odporność i bezusterkowość działania są wspierane poprzez wykorzystanie wysokiej jakości oraz rozległe testy artykułu. W celu zapewnienia spokoju wykorzystywania wszystkie nasze gamingowe zestawy słuchawkowe mają dwuletnią międzynarodową gwarancję.

Zgodność z wieloma platformami

Dzięki przejściówce PCV 05 możesz zastosować zestawu słuchawkowego GSP 300 na różnorodnych platformach, takich jak PC, Mac, konsolety, smartfony czy tablety. Już dzisiaj możesz przygotować się na pełne przeżywanie każdej gry!EAN: 4044155211931
Gwarancja: 24 miesiące
Kod dostawcy: 507079 SENNHEISER GSP300
Przeznaczenie: Gaming
konstrukcja: Nauszne
Technologie: Tłumienie dźwięków z otoczenia
Komunikacja bezprzewodowa: Nie
Złącza: 2 x 3,5 mm minijack
Dźwięk: Stereo
Kontrola dźwięku: Brak danych
Funkcje bluetooth: Nie dotyczy
Impedancja: 19 Ω
Pasmo przenoszenia (min.): 15 Hz
Pasmo przenoszenia (maks.): 26 kHz
Czułość: 113 dB
Mikrofon: Na pałąku
Długość przewodu: 2.5 m
Waga: 360 g
Pozostałe cechy: - Kompatybilność: PC, Mac, Konsola, urządzenia przenośne zaopatrzone w gniazdo Jack 3,5mm- Magnesy: Neodymowe- Mikrofon: Uchylany, zawieszony elastycznie

Filmy

Filmy pochodzą z serwisu YouTube. Zostały stworzone przez różnych autorów z całego świata. Ich jakość jest dość zróżnicowana.

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.