Menu

Shure SRH240

Cechy produktu

  • Producent Shure 
  • Typ nauszne 

Opis

Shure SRH240A
Shure SRH240A na każdą okazję

komfortowe nauszniki, finezyjny pałąk, drobna budowa, długi przewód. To wszystko powoduje, iż Shure SRH240A rewelacyjnie nadają się równocześnie do domu, jak i w krótkie podróże. Dzięki klasycznej wtyczce możesz je scalić do konsumencki i większości mistrzowskich maszyn audio.

tradycyjne połączenie niezwykle głębokiej czerni z białym logo marki Shure, znajdujące się na zewnętrznej części słuchawki. W połączeniu z wyprofilowaną budową powoduje, iż słuchawki są chętnie wybierane przez osoby z każdego przedziału wiekowego.

Nauszna, wygodna budowa

trafnie wielkie nauszniki doszlifowane delikatnym materiałem zapewniają komfort nawet w czasie długich odsłuchów. Na górnej części pałąka znajduje się miękkie wykończenie. A do tego nadzwyczajnie skomponowane i odpowiednio sparowane, co zapewnia odporność.

Poznaj nowy wymiar brzmienia

Dzięki zamkniętej konstrukcji i nausznikom otaczającym całe nauszniki nie musisz przejmować się dźwiękami z otoczenia, ponieważ Shure SRH240A zagwarantuje genialną izolację. Pełne brzmienie basu, klarowne tony średnie i wysokie, wielki zakres częstotliwości. To wszystko składa się na wysokiej jakości brzmienie, które pokochasz od pierwszego odsłuchu.

Słuchawki nadzwyczajnie sprawdzają się równocześnie w domowym zaciszu dzięki wytrzymałemu przewodowi, jak i w zgiełku miasta, gdzie sprawdza się rewelacyjna izolacja dźwięków z otoczenia.

atrybuty Shure SRH240A
  • wariant przetwornika: dynamiczny, z magnesem neodymowym
  • Wielkość przetwornika: 40 mm
  • Czułość: 107 dB SPL/mW
  • Impedancja: 38 Ohm
  • Zakres częstotliwości: 20Hz - 20kHz
  • Długość kabla: 2 m
Towary zamówione do 16.30 wysyłamy w tym samym dniu
Zamów dzisiaj za 259.00 zł

Filmy

Filmy pochodzą z serwisu YouTube. Zostały stworzone przez różnych autorów z całego świata. Ich jakość jest dość zróżnicowana.

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.