Menu

Skullcandy Hesh 3

Cechy produktu

  • Producent Skullcandy 
  • Impedancja 32 om
  • Mikrofon tak 
  • Regulacja głośności tak 
  • Rodzaj połączenia bezprzewodowe 
  • Typ nauszne 

Opis

Skullcandy HESH 3 WIRELESS technika Bluetooth® i składana kompozycja poręczność w transporcie i wygodę podczas noszenia. Żywotność akumulatora do 22 godzin grania, funkcja szybkiego doładowania, a także, na wszelki wypadek przewód AUX.

Lekka kompozycja i nauszniki z pianki zapamiętującej kształt. CAŁY DZIEŃ SŁUCHANIA Pozwól swojej muzyce grać z baterią wytrzymałą do 22 godzin. Tylko 5 minut ładowania daje 90 minut grania. CAŁY DZIEŃ KOMFORTU Obracana konstrukcja słuchawek zapewni doskonałe dobranie, a lekkie piankowe nauszniki zagwarantują potrzebną wygodę, aby móc cieszyć się muzyką poprzez cały dzień.

PROSTE W OBSŁUDZE Odbieraj połączenia, zarządzaj muzyką i reguluj głośność używając jedynie zastosowanych przycisków i mikrofonu. NIESAMOWITA funkcjonalnOŚĆ komfortowa, składana budowa pozwoli Ci wziąć słuchawki wszędzie ze sobą.

USŁYSZ RÓŻNICĘ ZŁÓŻ I IDŹ Składana kompozycja pomoże Ci komfortowo i bezpiecznie transportować słuchawki, kiedy ich nie używasz. NIESAMOWITA CISZA Gąbki nauszne produkowane ze specjalnej zapamiętującej kształt pianki są nie tylko niesamowicie wygodne,również tworzą szczelną izolację dla dźwięku - jedyne co usłysysz to dynamiczne audio wolne od jakichkolwiek zakłóceń.

genialnie dopasowanE Specjalnie zaprojektowane zawiasy pozwalają na ruchy skrętne, dzięki temu nauszniki dopasują się do każdego kształtu głowy - funkcja ta pozwala w dodatku położyć słuchawki płasko na szyi kiedy ich nie używasz.

progresywnA technika szybkiE ZASILANIE Ciesz się 90 minutami bezprzewodowego grania, ładując słuchawki tylko 5 minut dołączonym do zestawu kablem USB. PREMIUM SOUND™ zaimplementowany cyfrowy wzamcniacz i para wysokiej jakości sterowników zapewnią Ci dynamiczną, bogatą w szczegóły muzykę na którą zasługujesz SŁUCHAJ CAŁY DZIEŃ Słuchaj muzyki przez cały dzień bez przeszkód.

Hesh 3 Wireless ma akumulator wytrzymały do 22 godzin grania na jednym ładowaniu.

Filmy

Filmy pochodzą z serwisu YouTube. Zostały stworzone przez różnych autorów z całego świata. Ich jakość jest dość zróżnicowana.

Opinie - 1 opinia

+ Dodaj opinie
malanos9013 - Wystawiona 7 lat temu
Witam. Słuchawki są szałowe z wyglądu, zależy jeszcze jakie kolory kto kupi. Nie radzę kupować białych, ponieważ szybko się brudzą. Co do dzwięku to nie mam zastrzeżeń. Lecz po trzech miesiącach praktycznie co dwudniowego użytkowania prawa słuchawka uległa zepsuciu i wogóle nie odtwarza dzwięku więc produkt u mnie poszedł na gwarancję, lecz jeśli chodzi o właśnie takie częste, dłuższe użytkowanie a nie rzucenie w kąt i słuchanie co jakiś tydzień na nich muzyki to moim zdaniem są to słuchawki złe.

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.