Menu

Słuchawki dokanałowe HUAWEI AM 61 Sport Bluetooth Czerwony + DARMOWY TRANSPORT!

Cechy produktu

  • Producent Huawei 
  • Mikrofon tak 
  • Typ dokanałowe 

Opis

Bezprzewodowe słuchawki dokanałowe dedykowane dla ludzi aktywnych. Zaprojektowane w taki sposób, by użytkownik mogł prowadzić rozmowy telefoniczne, jak i wygodnie słuchać muzyki podczas treningu. Słuchawki AM61 Sport Bluetooth sprawdzą się wszędzie i zapewnią wygodę stosowania.

Ich budowa powoduje,nadzwyczajnie pasują do ludzkiego ucha i nie wypadną z niego podczas uprawiania sportów.Korzyści:użyteczne i efektywne - mocny bass, wysokie tony i dźwięk bez trzasków czy zakłóceńWyjątkowa jakość muzyki dzięki 11 mm przetwornikomModuł Bluetooth 4.1 zagwarantuje zasięg do 10 metrówWbudowana bateria wystarczy nawet na 11 godzin pracySłuchawki odporne na warunki atmosferyczne i potSłuchawki dla dynamicznychBezprzewodowa , a także mocowanie magnetyczne powodują, iż problem splątanych kabli znika.

Słuchawki są odporne na wodę oraz pot zgodnie z normą IPX5 i co podciąga komfort korzystania z nich podczas treningu i wykonywanych ćwiczeń.Ergonomia i designSłuchawki są lekkie, ważą zaledwie 19,7 g. Unikalny kształt z elementem broniącym przed wypadnięciem słuchawki z ucha powoduje, iż są bezpiecznie i wygodnie dostosowane choćby w trakcie energicznych ćwiczeń.większa objętość bateriiBateria o pojemności 137 mAh zezwala na odtwarzanie muzyki lub prowadzenie rozmów poprzez 11 godzin.

W trybie czuwania urządzenie może pracować do 10 dni.Jakość dźwięku ponad wszystkoRuchoma cewka 11 mm i membrana produkowana z tworzyw kompozytowych micron wzmacniają głębię basów, zezwalają na wysoką jakości odtwarzania, a także minimalizują zniekształcenia dźwięku.

Filmy

Filmy pochodzą z serwisu YouTube. Zostały stworzone przez różnych autorów z całego świata. Ich jakość jest dość zróżnicowana.

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.