Menu

Sony Gold Wireless Headset

Cechy produktu

 • Producent Sony 
 • Mikrofon tak 
 • Rodzaj połączenia bezprzewodowe 

Opis

Bezprzewodowy komplet słuchawkowy Gold
Przenieś doznania dźwiękowe na wyższy poziom dzięki nowoczesnemu zestawowi słuchawkowemu do gier na PS4 i PS VR.

Złoty standard w dziedzinie dźwięku gier

Dzięki wyjątkowo komfortowej konstrukcji i dwóm zintegrowanym mikrofonom bezprzewodowy pakiet słuchawkowy Gold do PS4 i PS VR pozwala Ci odkryć, jak idealnie mogą brzmieć Twoje gry.

 • Dźwięk przestrzenny 7.1 we wszelkich grach na PS4 pozwoli Ci usłyszeć niewidocznych wrogów i zanurzyć się w pełnej emocji akcji.
 • Rozmawiaj ze znajomymi i omawiaj taktykę z członkami zespołu, korzystając z wyrazistego dźwięku generowanego przez ukryte mikrofony z funkcją redukcji hałasów.
 • Asystent zestawu słuchawkowego PS4 pozwala Ci kreować własne ustawienia brzmień albo korzystać z trybów przygotowanych przez producentów gier specjalnie do produkowanych przez nich tytułów.
 • Zintegrowane przyciski głośności i wyciszania mikrofonu pozwalają na dopracowanie konfiguracji brzmienia gry.

Jak powinny brzmieć gry

Dźwięk przestrzenny 7.1
Dodaj brzmienie o niesamowitej czystości do każdej przygody i ożyw swoje gry dzięki wirtualnemu dźwiękowi przestrzennemu 7.1, który jest dostępny we wszelkich grach na PS4, takich jak Fortnite, Days Gone czy Red Dead Redemption 2.

40-milimetrowe przetworniki dźwięku
zastosowane 40-milimetrowe przetworniki akustyczne mocne basy. Usłyszysz wstrząsające eksplozje i dudnienie pojazdów nadjeżdżających z naprzeciwka.

Niestandardowe tryby audio

dostosuj konfigurację dźwięku dla każdej z gier i skorzystaj z zróżnicowanych trybów dźwiękowych stworzonych do solidnych gier na PS4 poprzez ich twórców.

Tworzenie własnych konfiguracji dźwięku
Stwórz i zapisz własne konfiguracje dźwięku dla każdej z ulubionych gier. Za każdym razem, gdy grasz, możesz przywołać własne ustawienia, aby zapewnić sobie nieprzeciętne wrażenia.

Tryby dźwiękowe od twórców gier
Usłysz swoje gry tak, jak zamierzyli ich twórcy – korzystaj ze wytwarzanych przez producentów gier niestandardowych trybów audio.

Zoptymalizowane brzmienie rozmów w grach

Współpraca dwóch ukrytych mikrofonów zezwala na uzyskanie słusznej jakości dźwięku, niezależnie od tego, czy dyskutujesz o taktyce, czy również rozmawiasz z grupą znajomych.

zastosowana technika redukcji hałasów sprawia, iż znajomi i członkowie oddziału słyszą tylko to, co widoczne, a przemyślane umiejscowienie obu mikrofonów powoduje, że każde słowo brzmi wyraźnie, niezależnie od tego, jak masz założony komplet słuchawkowy.

rewelacyjny do PlayStation VR

Super wytrzymała opaska, a także nauszniki bezprzewodowego zestawu słuchawkowego Gold są zaprojektowane tak,wygodnie zakładało się je na gogle PS VR – dzięki temu możesz dłużej przebywać w wirtualnych światach.

(Połączenie przewodowe jest wymagane w sytuacji korzystania z PlayStation®VR i maszyn mobilnych. 7.1 Wirtualny dźwięk przestrzenny jest dostępny tylko w systemach PS4. Może być wymagana aktualizacja oprogramowania systemowego PS4.)

Co jest w pudełku?

 • Bezprzewodowy zestaw słuchawkowy Gold
 • przewód USB (typ A – micro-B) do ładowania zintegrowanego akumulatora zestawu słuchawkowego.
 • przewód audio 3,5 mm do użytkowania z PlayStation VR i urządzeniami mobilnymi.
 • Bezprzewodowy adapter Wireless USB do PS4, komputerów PC i Mac.

Filmy

Filmy pochodzą z serwisu YouTube. Zostały stworzone przez różnych autorów z całego świata. Ich jakość jest dość zróżnicowana.

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.