Menu

Sony MDR-7510

Cechy produktu

  • Producent Sony 

Opis

mistrzowskie słuchawki studyjne tworzone precyzyjnie do precyzyjnej pracy Model 7510 to wyśmienity dobór równocześnie jako słuchawki referencyjne, jaki i monitorowe do miksowania, stanowiący powiększenie kolekcji MDR-7500 o nowy design i mocną konstrukcję. Dzięki 50-milimetrowym przetwornikom z membranami PET słuchawki te pokaźne pasmo przenoszenia i zakres dynamiki oraz wierne odwzorowanie dźwięku. Słuchawki 7510 proponują dużą moc przy wykorzystaniu magnesów neodymowych z cewkami OFC [z miedzi beztlenowej]. Nauszniki z miękkiego materiału, izolujące szum, dostosowują się do naturalnego kształtu ucha gwarantują komfort i akustyczną izolację. Produkt ten objęty jest gwarancją Prime Support, gwarantującą prędki serwis, a także infolinię proponującą porady ekspertów – Sony dba o Twój sprzęt i Twoje interesy! właściwości: Przetwornik 50mm z membraną PET, budowa zamknięta, szerokie pasmo przenoszenia, Maksymalna moc wejściowa 2,000mW, Wtyczka stereo Unimatch, Pozłacane złącza i przewód OFC, Pokrowiec w zestawie. Gwarancja: 2 lata.

Filmy

Filmy pochodzą z serwisu YouTube. Zostały stworzone przez różnych autorów z całego świata. Ich jakość jest dość zróżnicowana.

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.