Menu

Sony MDR-EX10

Cechy produktu

  • Producent Sony 
  • Typ dokanałowe 

Opis

MDR-EX10LP to kolorowe słuchawki z dokładnie przylegającymi wkładkami dousznymi, akcentujące się dużą mocą basu. Magnes neodymowy - efektywny magnes (400 kJ/m3) — szeroka rozdzielczość tonów wysokich i oraz potężne basy.

Hybrydowe wkładki douszne - Silikonowe wkładki douszne gwarantujące dokładne dobranie i komfort noszenia (w komplecie rozmiary S / M / L). Para do odtwarzacza muzycznego - Słuchawki pasujące do posiadanego odtwarzacza muzycznego.

wybór barw - szerokie mnogość odmian kolorystycznych — możliwość doboru do odtwarzacza muzycznego albo wyboru ulubionej barwy. Przewód rozgałęźny i zamek na przewodzie - Trwały, lekki kabel rozgałęźny o długości 1,2 m z suwakiem zapobiegającym plątaniu się przewodu....

Filmy

Filmy pochodzą z serwisu YouTube. Zostały stworzone przez różnych autorów z całego świata. Ich jakość jest dość zróżnicowana.

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.