Menu

Sony MDR-EX450

Cechy produktu

  • Producent Sony 
  • Impedancja 40 om
  • Mikrofon tak 
  • Regulacja głośności nie 
  • Rodzaj połączenia przewodowe 
  • Typ douszne 

Opis

Fascynujące przeżycia muzyczne natychmiast po podłączeniu szczególnie lekka kompozycja z aluminium i precyzyjny dźwięk z neodymowego przetwornika akustycznego to wspaniałe połączenie dla osób, które większość czasu spędzają w ruchu. Maksymalna wygoda przy noszeniu będzie dodatkowo zasługą miękkich, hybrydowych, silikonowych wkładek dousznych. Drobny,solidny przetwornik akustyczny Przetwornik akustyczny łączy nieznaczne rozmiary z dużą czułością i zapewnia wyśmienitą czystość każdej nuty. Duże pasmo przenoszenia spore pasmo przenoszenia oznacza wierną reprodukcję głębokiego basu i wszelkich wysokich C. Czyste, stabilne brzmienie Reprodukowane tony średnie i wysokie zachwycają czystością. Produkowane z aluminium obudowy łączą lekkość ze sztywnością mechaniczną i stabilnością dźwięku, która przekłada się na bogatsze, bardziej intensywne brzmienie. Precyzja w działaniu Czysty dźwięk o sporej mocy będzie posiadał wszystkie szczegóły słuchanej muzyki, od ciężkiego rocka poprzez klubowe hymny po klasykę muzyki pop. Konstrukcja Beat Response Control Specjalnie ukształtowane kanały powietrzne optymalizują reprodukcję niskich częstotliwości i dokładny, głęboki bas. Neodymowy przetwornik akustyczny 12 mm Dla zapewnienia pokaźnej czułości i mocy i niewielkich zniekształceń kopułka membrany w tym niewiele znaczącym przetworniku akustycznym ma taką samą wielkość jak w przetworniku akustycznym 16 mm. Szeroka czułość Czułość słuchawek to miara sprawności, z jaką sygnał elektryczny jest przekształcany na dźwięk. Te słuchawki odznaczają się dużą czułością, dzięki czemu dźwięk pozostaje czysty nawet przy szerokiej głośności. Komfort słuchania precyzyjne przyleganie do uszu gwarantuje komfort nawet przy wielogodzinnym słuchaniu. Kątowy profil niewiele znaczący przetwornik akustyczny znajduje się na końcu ucha. Taka konstrukcja polepsza dopasowanie słuchawek i izolację akustyczną. Hybrydowe, silikonowe wkładki douszne Wewnętrzna powłoka twardego, trwałego silikonu jest połączona z miękką, gwarantującą komfort użytkowania powłoką zewnętrzną. Cztery przystępne rozmiary wkładek dousznych świetne niezawodne trzymanie się w uszach....

Filmy

Filmy pochodzą z serwisu YouTube. Zostały stworzone przez różnych autorów z całego świata. Ich jakość jest dość zróżnicowana.

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.