Menu

Sony MDR-EX650

Cechy produktu

  • Producent Sony 
  • Impedancja 32 om
  • Rodzaj połączenia przewodowe 
  • Typ douszne 

Opis

Czysta muzyka, mniej wibracji
Czysty, zrównoważony dźwięk i słabsze rezonanse dzięki zastosowaniu mosiądzu
wykonane z mosiądzu obudowy słuchawek MDR-EX650APT przyczyniają się do zmniejszenia zniekształceń, a dzięki zastosowaniu szerszych kanałów zapewniają dużą stabilność dźwięku, znaczniejszą reprodukcję i mniejszą liczba niepożądanych wibracji. Nowe, ustawione pod kątem wkładki douszne dokładnie pasują do ucha — i są niemal niezauważalne w noszeniu.

nieznaczny (12mm),potężny przetwornik akustyczny
Przetwornik akustyczny łączy znikome rozmiary z dużą czułością i zapewnia rewelacyjną czystość każdej nuty.

znaczne pasmo przenoszenia
szerokie pasmo przenoszenia oznacza wierną reprodukcję głębokiego basu i wszelkich wysokich C.

Mniej zniekształceń dzięki zastosowaniu mosiądzu
Mosiądz nadzwyczajnie tłumi niechciane wibracje i poprawia stabilność dźwięku. Mosiężne obudowy tych słuchawek wykazują mniejszą podatność na rezonans, udoskonalają czystość tonów przeciętnych i wysokich, a także precyzyjność basu.

Czysty i zrównoważony dźwięk
W celu powiększenia stabilności i czystości tonów wysokich w słuchawkach zastosowano kanały z mosiądzu, których wewnętrzna średnica jest o 15% pokaźniejsza niżeli w zwykłych słuchawkach.

Precyzja w działaniu

Czysty dźwięk o dużej mocy będzie mieścił wszystkie szczegóły słuchanej muzyki, od ciężkiego rocka poprzez klubowe hymny po klasykę muzyki pop.

budowa Beat Response Control
Specjalnie ukształtowane kanały powietrzne optymalizują reprodukcję niskich częstotliwości i precyzyjny, głęboki bas.

Hybrydowe, silikonowe wkładki douszne

Wewnętrzna powłoka twardego, trwałego silikonu jest połączona z miękką, gwarantującą komfort użytkowania powłoką zewnętrzną. Cztery dostępne rozmiary wkładek dousznych wspaniałe bezusterkowe trzymanie się w uszach.

wykonane do podróżowania
Współpraca ze smartfonami i konstrukcja do zabrania w każde miejsce
Ważące około 9 g i dostarczane w zestawie z etui słuchawki perfekcyjnie sprawdzają się w zastosowaniach mobilnych. Karbowany, odporny na splątanie kabel jest zaopatrzony w zamek błyskawiczny do przystępnej regulacji długości. Umieszczony na przewodzie pilot pozwoli z kolei na prowadzenie rozmów z wolnymi rękami.

Muzyka tak jak chcesz i uwielbiasz
Po pobraniu darmowej aplikacji Sony SmartKey komponenty sterujące na słuchawkach umożliwiają regulację głośności, a także włączanie/wstrzymywanie odtwarzania i pomijanie utworów w smartfonie z systemem Android lub telefonie iPhone.

Rozmowy pod kontrolą
Przycisk połączenia włączy optymalnyą funkcję smartfona z systemem Android lub telefonu iPhone. Rozpoczynanie i kończenie rozmów, a także regulację głośności umożliwi pilot na kablu Dzięki gratisowej aplikacji Sony SmartKey nie ma rzeczy niemożliwych.EAN: 4905524957013
Gwarancja: 12 miesięcy
Kod dostawcy: MDREX650APT.CE7
Przeznaczenie: Telefonia komórkowa
konstrukcja: Douszne
Technologie: Tłumienie dźwięków z otoczenia
Komunikacja bezprzewodowa: Nie
Złącza: 3,5 mm minijack
Dźwięk: Stereo
Kontrola dźwięku: Odbieranie/Wyciszanie połączenia
Funkcje bluetooth: Nie dotyczy
Impedancja: 32 Ω
Pasmo przenoszenia (min.): 5 Hz
Pasmo przenoszenia (maks.): 28 kHz
Czułość: 105 dB
Mikrofon: Tak
Długość przewodu: 1.2 m
Waga: 9 g
Pozostałe atrybuty: W pakiecie:- Pokrowiec- Regulator długości przewodu słuchawkowego- Wkładki douszne- Instrukcja obsługi

Filmy

Filmy pochodzą z serwisu YouTube. Zostały stworzone przez różnych autorów z całego świata. Ich jakość jest dość zróżnicowana.

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.