Menu

Sony MDR-XB510

Cechy produktu

  • Producent Sony 
  • Impedancja 56 om
  • Rodzaj połączenia przewodowe 

Opis

Sportowe słuchawki douszne XB510AS, niebieskie
Imponująca moc funkcji EXTRA BASS zapewni Ci dodatkową motywację, a dzięki niepodatnej na zachlapanie konstrukcji możesz biegać niezależnie od pogody.

Wzmocnij swój trening

Imponująca moc funkcji EXTRA BASS zapewni Ci motywację, a dzięki niepodatnej na zachlapanie konstrukcji możesz biegać niezależnie od pogody.

Muzyka, która zachęca do ruchu
Ciesz się silną głębią każdego utworu dzięki EXTRA BASS.1

Biegaj w deszczu
Słuchawek można używać w każdej pogodzie, a choćby myć je po ciężkich treningach.

Napędzaj rezultaty

Daj się ponieść brzmieniu basu. Funkcja EXTRA BASS wzmacnia niskie tony i gwarantuje brzmienie, które zmotywuje Cię, żeby dawać z siebie wszystko na każdym treningu.

odporne elementy
Biegaj w ulewnym deszczu, deszczu ze śniegiem albo śniegu ze spokojem umysłu. Słuchawki MDR-XB510AS klasy IPX5/7 zezwalają na mycie, dlatego z łatwością znoszą mokre warunki lub płukanie pod kranem.

Zaprojektowane z myślą o treningu

Słuchaj muzyki bez przerw choćby w trakcie najtrudniejszych treningów. Uchwyty trzymają słuchawki w miejscu, dzięki czemu nigdy nie spadną podczas rozciągania.

Filmy

Filmy pochodzą z serwisu YouTube. Zostały stworzone przez różnych autorów z całego świata. Ich jakość jest dość zróżnicowana.

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.