Menu

Sony MDR-Z1

Cechy produktu

  • Producent Sony 

Opis

Sony MDR-Z1R idealny dźwięk, namacalna jakość

Usiądź wygodnie, zrelaksuj się i przygotuj na doświadczenie nowego poziomu świetnego dźwięku. Nasze słuchawki to połączenie najnowszej technice i najlepszego wykonania gwarantujące niezrównane wrażenia przy słuchaniu.

Każda nuta, każdy niuans brzmieniowy

Czysty dźwięk dzięki 70-milimetrowemu przetwornikowi akustycznemu HD. Nowo opracowana membrana z magnezową kopułką i krawędzią z ciekłokrystalicznego polimeru zezwala na przenoszenie dźwięku o wysokiej rozdzielczości z częstotliwością choćby 120 kHz. W wyniku czego dźwięk ma niezrównaną czystość i precyzję.

Czysty dźwięk, bez zakłóceń

Odseparowanie zbędnych dźwięków dzięki obudowie bez rezonansu. Specjalny filtr akustyczny kontroluje opór powietrza i eliminuje wszelkie pogłosy wytworzone poprzez ruch przetwornika, tak żeby przedostawały się jedynie czyste i widoczne częstotliwości.

ergonomiczne nauszniki ze skóry owczej

Te poręczne słuchawki, produkowane są po to,wygodnie otoczyć głowę dźwiękiem, uniemożliwiają jego stratom i produktywnie przenoszą mocne basy. Nauszniki z prawdziwej owczej skóry otulają uszy ekskluzywną miękkością.

Okalająca budowa

Okalająca kompozycja otacza ucho, zatrzymując muzykę w środku i nie dopuszczając zakłóceń z zewnątrz. Dźwięki zostają odbite z powrotem do ucha, dzięki czemu prawidłowo słychać choćby najdrobniejsze detale.

Pałąk na głowę z tytanu i skóry

elastyczne i lekkie, a zarazem wytrzymałe – idealnie dostosowane do uszu. Tytan beta cechuje wielka rozciągliwość, która powoduje,nawet po wygięciu powraca do oryginalnego kształtu. Prawdziwa skóra powiększa odporność i komfort wykorzystywania.

Najwyższy komfort podczas długiego użytkowania

Zaczep i suwak są wytwarzane z cienkiego, lecz wytrzymałego stopu aluminium, co zapewnia najwyższy komfort w sytuacji użytkowania poprzez długi czas bez zmiany.

unosimy poprzeczkę standardów audio

Słuchawki MDR-Z1R pozostały zaprojektowane w taki sposób, żeby zapewnić szerszy zakres częstotliwości. Reprodukują nad wyraz niskie i wyjątkowo wysokie pasmo przenoszenia, do 120 kHz. Szerszy zakres energiczny gwarantuje bogatą reprodukcję każdego detalu dźwięku, zezwalając zanurzyć się słuchaczowi w urzekającym brzmieniu.

wytworzone poprzez ekspertów w Japonii

Urządzenia producenta Sony wytworzone w Japonii są synonimem rewelacyjnej jakości i skuteczności, a słuchawki MDR-Z1R nie są tutaj wyjątkiem. Pozostały pieczołowicie produkowane, z wykorzystaniem jedynie najlepszych elementów i technologii produkcji, dzięki czemu unikatową jakość dźwięku.

Specyfikacja

Przetwornik akustyczny 70 mm, kopułkowy (cewka dźwiękowa CCAW)
Magnes Magnes neodymowy
typ Zamknięte, energiczne (wokółuszne)
Impedancja (omów) 64 Ω przy 1 kHz
Pasmo przenoszenia 4–120 000 Hz
Czułości (dB/mW) 100 dB/mW
Regulacja głośności N/D
wariant przewodu Odłączany, rozgałęźny
Długość przewodu kabel słuchawkowy (około 3 m (118 1/8 in), powlekane srebrem wiązki miedzi beztlenowej (OFC), powlekany złotem wtyk mini stereo), symetrycznie łączony przewód słuchawkowy (około 1,2 m (47 1/4 in), powlekane srebrem wiązki miedzi beztlenowej (OFC), powlekany złotem, standardowy symetryczny wtyk w kształcie litery L)
Wtyk przewód słuchawkowy (pozłacany wtyk mini stereo), symetryczny kabel słuchawkowy (typowa, pozłacana symetryczna wtyczka w zarysie litery L)
Czas pracy N/D
Czas ładowania N/D
technika Beat Response Control Wokółuszne

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.