Menu

Sony MDR-ZX220

Cechy produktu

  • Producent Sony 
  • Impedancja 24 om
  • Rodzaj połączenia bezprzewodowe 
  • Typ nauszne 

Opis

MDR-ZX220BT Przyjemne i komfortowe słuchanie muzyki bez plączącego się kabla Zakładane na uszy słuchawki Bluetooth® z akumulatorem wystarczającym choćby na 8 godzin pracy. Łącze Bluetooth® i technologia NFC pozwalająca rozpocząć słuchanie jednym dotknięciem Przetwornik akustyczny 30 mm Czas odtwarzania do 8 godzin Bezprzewodowa strumieniowa transmisja przez łącze Bluetooth® Odtwarzanie muzyki jest także możliwe bez żadnych kabli: przez łącze Bluetooth®. Kiedy sparujesz swój smartfon albo tablet z tymi słuchawkami Bluetooth®, możesz nie tylko słuchać muzyki, lecz także regulować głośność, a nawet wybierać utwory do odtworzenia. NFC: nawiązywanie połączenia za jednym dotknięciem technologia NFC (Near Field Communication) usuwa niełatwe konfigurowanie połączeń. Wybrane urządzenia z technologią NFC można po prostu przyłożyć do symbolu N na obudowie —i w ten sposób nawiązać połączenie i rozpocząć bezprzewodowe odtwarzanie przez łącze Bluetooth®. Nie masz NFC? Żaden problem. Połączenie Bluetooth można także nawiązać ręcznie, wybierają adekwatne ustawienia w menu. Pokaźny dźwięk dzięki przetwornikom o średnicy 30 mm Słuchaj ulubionych utworów w realnie najwyższej jakości dzięki przetwornikom kopułkowym o średnicy 30 mm, które zapewniają intensywny dźwięk płynący z lekkich, kompaktowych słuchawek. Odtwarzanie bezprzewodowe choćby poprzez 8 godzin Możliwość odtwarzania utworów przez cały dzień. Wewnętrzny akumulator litowy wystarcza na mniej więcej osiem godzin słuchania (zależnie od ustawień muzyki) i jest przystosowany do ładowania przez port micro USB. Wbudowany mikrofon uwalniający ręce w czasie rozmowy Odbieraj połączenia i wydawaj polecenia głosowe, nawet z telefonem bezpiecznie schowanym w kieszeni lub torbie. Wysokiej jakości mikrofon w przewodzie umożliwia przystępne odbieranie połączeń ze smartfona. Obrotowa i składana kompozycja usprawnia podróżowanie Te słuchawki możesz wziąć wszędzie. Obrotowa, składana konstrukcja ułatwia ich przechowywanie w podróży i w trakcie przerw w słuchaniu. Dzięki składanym na płasko nausznikom słuchawki łatwo mieszczą się w torbie lub walizce. Atrybuty techniczne: wymiary i waga - Waga - 130 g (z akumulatorem, bez przewodu) atrybuty ogólne - dynamiczny - Zamknięte, dynamiczne - Przetwornik akustyczny - 30 mm - Pasmo przenoszenia (Hz) - 20–20 000 Hz - Czułości (dB/mW) - N/D - Magnes - Magnes neodymowy - Impedancja (omów) - 24 omy - Regulacja głośności - TAK - wariant przewodu - N/D - Długość przewodu - N/D - Wtyk - N/D - Czas pracy - Maks. 8 godzin - Czas ładowania - ok. 2,5 godziny kompozycja i atrybuty związane z dźwiękiem - technologia Beat Response Control - Nauszne

Filmy

Filmy pochodzą z serwisu YouTube. Zostały stworzone przez różnych autorów z całego świata. Ich jakość jest dość zróżnicowana.

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.