Menu

Sony MDR-ZX310

Cechy produktu

  • Producent Sony 
  • Rodzaj połączenia przewodowe 
  • Typ nauszne 

Opis

Sony MDR-ZX310 białe dokładny dźwięk z przetworników dynamicznych z magnesami neodymowymi Lekkie, dynamiczne przetworniki akustyczne 30 mm są wyekwipowane w magnes neodymowy i wyróżniają się konkretnym brzmieniem.

W połączeniu z membraną o wysokiej czułości umożliwiają uzyskanie głośniejszego, ale nadal krystalicznego i dokładnego dźwięku — bez dodatkowego wzmacniacza. Te słuchawki możesz zabrać wszędzie. Obrotowe nauszniki umożliwiają zmniejszenie ilości zajmowanego miejsca, co usprawnia przechowywanie i transportowanie.

Po złożeniu nauszników na płasko słuchawki łatwo zmieszczą się w walizce lub torbie. Pilot i mikrofon na przewodzie: wolne ręce w trakcie rozmowy przez telefon Możliwości słuchawek nie ograniczają się do odtwarzania muzyki: pilot i mikrofon na przewodzie zapewniają wolne ręce w trakcie rozmów telefonicznych przez wybrane modele smartfonów.

Co więcej, by odebrać telefon w czasie odtwarzania muzyki lub wznowić słuchanie po rozmowie, nie trzeba choćby zdjąć słuchawek. Dzięki samonastawnemu pałąkowi na głowę i miękkim nausznikom okrywającym całe ucho słuchawki zapewniają pełny komfort — choćby przy długotrwałym słuchaniu ulubionych albumów.

budowa z zamkniętą tylną częścią otacza ucho, umożliwiając pełne zanurzenie się w muzyce. Odbity dźwięk trafia do ucha, dzięki czemu należycie słuchać każdy niuans brzmienia. Taka budowa przyczynia się ponadto do lepszej reprodukcji linii basu.

Dzięki niej wyraźnie odczujesz każde uderzenie.

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.