Menu

Sony MDR-ZX330

Cechy produktu

  • Producent Sony 
  • Mikrofon tak 
  • Rodzaj połączenia bezprzewodowe 
  • Typ nauszne 

Opis

ZX330BT - słuchawki Bluetooth Przyjemne i wygodne słuchanie muzyki bez plączącego się kabla Zakładane na uszy słuchawki Bluetooth® z akumulatorem wystarczającym choćby na 30 godzin pracy. - Łącze Bluetooth® i technologia NFC zezwalająca rozpocząć słuchanie jednym dotknięciem - 30-milimetrowy przetwornik akustyczny z magnesem neodymowym - Do 30 godzin pracy Bezprzewodowa, strumieniowa transmisja poprzez łącze Bluetooth® Odtwarzanie muzyki jest także osiągalne bez żadnych kabli: przez łącze Bluetooth®. Kiedy sparujesz swój smartfon albo tablet z tymi słuchawkami Bluetooth®, możesz nie tylko słuchać muzyki, lecz także regulować głośność, a choćby wybierać utwory do odtworzenia. NFC: nawiązywanie połączenia za jednym dotknięciem technologia NFC (Near Field Communication) eliminuje skomplikowane konfigurowanie połączeń. Wybrane urządzenia z technologią NFC można po prostu przyłożyć do symbolu N na obudowie —i w ten sposób nawiązać połączenie, a także rozpocząć bezprzewodowe odtwarzanie poprzez łącze Bluetooth®. Nie masz NFC? Żaden problem. Połączenie Bluetooth można także nawiązać ręcznie, wybierają optymalne ustawienia w menu. Istotny dźwięk dzięki przetwornikom o średnicy 30 mm Słuchaj ulubionych utworów w osiągalnie najwyższej jakości dzięki przetwornikom kopułkowym o średnicy 30 mm, które zapewniają energiczny dźwięk płynący z lekkich, kompaktowych słuchawek. Odtwarzanie bezprzewodowe choćby poprzez 30 godzin Twoje utwory będą odtwarzane poprzez cały dzień. Wewnętrzny akumulator litowy wystarcza na mniej więcej trzydzieści godzin słuchania (zależnie od ustawień muzyki) i jest dopasowany do ładowania przez port USB. Szybkie ładowanie poprzez port USB Po co czekać, gdy możesz słuchać? starczy podłączyć słuchawki przy pomocy przewodu USB dostarczonego w zestawie, żeby odtwarzać dźwięk nawet przez dziesięć godzin — po godzinnym ładowaniu. Słuchawki MDR-ZX330BT są w pełni naładowane po około czterech godzinach, więc nie musisz czekać. Obrotowa i składana budowa usprawnia podróżowanie Te słuchawki możesz wziąć wszędzie. Obrotowa, składana kompozycja upraszcza ich przechowywanie w podróży i w trakcie przerw w słuchaniu. Dzięki składanym na płasko nausznikom słuchawki z łatwością mieszczą się w torbie albo walizce.
cechy:
Złącza: Micro USB 2.0
Komunikacja: Bluetooth
Mikrofon: Tak
System audio: Stereo
Pasmo przenoszenia słuchawek: 0 - 0 Hz
typ słuchawek: Nauszne
Kolor: Czarny
Przeznaczenie: Uniwersalne

Filmy

Filmy pochodzą z serwisu YouTube. Zostały stworzone przez różnych autorów z całego świata. Ich jakość jest dość zróżnicowana.

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.