Menu

Sony Platinum Wireless Headset

Cechy produktu

  • Producent Sony 

Opis

Czas usłyszeć wszystko Stań w samym sercu świata gier i poznaj zupełnie nowy rozmiar dźwięku, korzystając z nadzwyczajnego bezprzewodowego zestawu słuchawkowego platinum, który proponuje: Wzbogacony wirtualny dźwięk przestrzenny 7.1 we wszystkich grach PS4.

Tryb 3D Audio gwarantuje skrupulatny dźwięk w kompatybilnych grach, który dobiega z każdej strony. Niestandardowe tryby dźwięku pozwalają na usłyszenie dźwięków gier tak, jak zamierzyli ich twórcy. Stylowy, składany komplet słuchawkowy z wydłużonym czasem pracy na baterii i wtyczką 3,5 mm, z którego można korzystać w PlayStation VR i urządzeniach mobilnych.

Wzbogacony wirtualny dźwięk przestrzenny Poznaj wzbogacony wirtualny dźwięk przestrzenny 7.1 we wszelkich grach PS4 – generowany poprzez technologię 3D Audio i przetworniki o średnicy 50 mm, dzięki temu brzmienie jest niesamowicie wyraziste.

Zyskaj przewagę nad przeciwnikami, słysząc świetnie każdy ich ruch i korzystając z dokładnych, wielowarstwowych brzmień. Dźwięk 3D Zanurz się głębiej w swych przygodach, słysząc realistyczne odgłosy obiektów za pomocą trybu 3D Audio zestawu słuchawkowego.

Obsługiwane gry nabierają w pełni nowego rozmiaru dzięki dźwiękom dobiegającym w trakcie gry z góry, dołu, sprzed i zza Ciebie. Dzięki czemu znajdziesz się w samym centrum akcji. Dźwięki rozgrywki Odkryj, jak powinny brzmieć gry, korzystając z gamy niestandardowych trybów dźwiękowych stworzonych przez twórców gier, które wspaniałe wrażenia dźwiękowe opracowane specjalnie do mocnych gier.

Ustalaj taktykę gry, planuj kolejny atak albo po prostu rozmawiaj ze znajomymi, ciesząc się wspaniałą wyrazistością ukrytego mikrofonu z funkcją redukcji hałasów. Graj dłużej dzięki zasilającemu komplet słuchawkowy akumulatorowi o wydłużonym czasie pracy.

Na wszystkie urządzenia Połącz się bezpośrednio z dowolną konsolą PS4 i słuchaj niesamowitego dźwięku bez wykorzystania przeszkadzających przewodów. Zanurz się kompletnie w wirtualnych światach PS VR; użyj znajdującego się w komplecie przewodu, aby wzbogacić dźwięk 3D generowany przez gogle PS VR.

Słuchaj muzyki albo dźwięków w grach bezpośrednio z komputera z systemem Windows albo komputera Mac, korzystając ze znajdującego się w pakiecie bezprzewodowego adaptera. Podłącz go do swego urządzenia mobilnego przy pomocy przewodu audio 3,5 mm, a usłyszysz wszystko w wyśmienitej, wyraźnej jakości stereofonicznej....

Filmy

Filmy pochodzą z serwisu YouTube. Zostały stworzone przez różnych autorów z całego świata. Ich jakość jest dość zróżnicowana.

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.