Menu

Sony SP-500

Cechy produktu

  • Producent Sony 

Opis

Zaprojektowane z myślą o ruchu nieograniczonym przewodami
Ćwicz bez utrudniających ruchy kabli. Te komfortowe i dyskretne słuchawki wyróżniają się prostą, lekką konstrukcją. Korzystnie trzymają się w uszach na treningu i na ulicy, a ich obsługę zezwalają na przyciski na wkładkach dousznych.

Usłysz swoje otoczenie dzięki przetwornikom typu otwartego
Przetworniki akustyczne typu otwartego pozwalają usłyszeć dźwięki otoczenia wraz z muzyką, dzięki czemu nadal możesz usłyszeć to, co dzieje się wokół ciebie. Idealne do treningów na zewnątrz i biegów, w trakcie których trzeba zachować czujność.

Trenuj bez obaw
wygodne, bezpieczne i niepodatne na pot słuchawki WI-SP500 zostały zaprojektowane z myślą o sporcie i treningach.

Przetworniki akustyczne rodzaju otwartego komfortowe słuchanie
Przetworniki akustyczne typu otwartego słuchawek WI-SP500 dokładnie przylegają do uszu bez całkowitego wypełniania ich, zezwalając na wygodne słuchanie ulubionej muzyki bez względu na rodzaj uprawianego sportu.

Ciesz się bezprzewodową swobodą
Odbieraj połączenia i wydawaj polecenia głosowe, nie przerywając swoich zajęć.

Jeden przycisk, niezajęte ręce
Dzięki zastosowanemu mikrofonowi możesz zostawić swój telefon i odbierać połączenia za dotknięciem przycisku, aby prowadzić rozmowy bez zastosowania dłoni.

Wydawaj polecenia asystentom głosowym
Aktywuj asystenta głosowego na swoim urządzeniu z systemem Android1 lub iOS wystarczy przytrzymać przycisk na słuchawkach. Dzięki temu uzyskasz pomoc lub informacje bez przerywania treningu.

Pełne bezpieczeństwo
Zadbaj o bezpieczeństwo słuchawek, kiedy ich nie używasz. Dyskretny i kompaktowy futerał do przenoszenia łatwe i bezpieczne przechowywanie słuchawek.

Do 8 godzin pracy
Możliwość kilku wyjść na salę gimnastyczną bez konieczności ładowania dzięki choćby 8 godzinom odtwarzania po jednym ładowaniu.

Filmy

Filmy pochodzą z serwisu YouTube. Zostały stworzone przez różnych autorów z całego świata. Ich jakość jest dość zróżnicowana.

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.