Menu

Sony WF-1000

Cechy produktu

  • Producent Sony 
  • Rodzaj połączenia bezprzewodowe 
  • Typ nauszne 

Opis

W pełni bezprzewodowe słuchawki z cyfrową redukcją hałasu, technologią Adaptive Sound Control, technikami NFC i Bluetooth® i całodziennym zasilaniem.Najważniejsze parametry:Cyfrowa redukcja hałasu dzięki procesorowi QN1e HD i podwójnym czujnikom hałasuW pełni bezprzewodowa kompozycja dzięki Bluetooth®Inteligentne słuchanie dzięki ustawieniom Adaptive Sound ControlSłuchawki redukujące hałas to nowe standardy w branżyW słuchawkach WF-1000XM3 zastosowaliśmy naszą najbardziej progresywną technologię redukcji hałasu z procesorem QN1e HD.

Możesz więc kompletnie zatracić się w dźwięku.Podwójne czujniki hałasuDwa mikrofony – jeden do przodu i jeden do tyłu – na powierzchni słuchawek wychwytują więcej dźwięków z otoczenia, czy jest to hałas w trakcie lotu, gwar ulicy czy rozmowy w biurze.Procesor do osłabiania hałasów QN1e HDPo wychwyceniu dźwięków z otoczenia rozpoczyna działać redukujący hałas procesor QN1e HD.

likwiduje on istotnie więcej szumów na niemal wszystkich częstotliwościach oraz zużywa mniej energii.Przetwornik akustyczny 6 mmNiewielki, efektywny przetwornik akustyczny o średnicy 6 mm w środku słuchawek zagwarantuje wyrazisty, czysty dźwięk.nieszablonowy dźwięk z minimalnymi zniekształceniami.Procesor QN1e HD łączy w sobie cyfrową redukcję hałasu, 24-bitową technikę przetwarzania sygnału audio oraz cyfrowy przetwornik analogowo-cyfrowy ze wzmacniaczem słuchawkowym.

Efekt? Niesamowity dźwięk z niepokaźnymi zniekształceniami.Interpolacja muzyki cyfrowej z wykorzystaniem DSEE HXSystem Digital Sound Enhancement Engine HX (DSEE HX™) optymalizuje odtwarzanie poddanych kompresji plików audio, nadając im jakość zbliżoną do dźwięku o wysokiej rozdzielczości.Pełna swoboda słuchaniaNowy układ Bluetooth® i zoptymalizowana budowa anteny dają jednostajne, bezustanne połączenie i wysoką jakość strumieniowej transmisji bezprzewodowej.wspaniałe do oglądania telewizji i filmówOglądasz filmy na smartfonie albo tablecie? Łączność bezprzewodowa w urządzeniu WF-1000XM3 synchronizuje dźwięk z obrazem, ulepszone wrażenia w trakcie oglądania.genialne wrażenia dzięki nowemu układowi Bluetooth®Zamiast przekazywać dźwięk z jednego ucha do drugiego, nowoopracowany układ Bluetooth® nadaje dźwięk do obu uszu jednocześnie, gwarantując świetne wrażenia.Zoptymalizowana kompozycja antenyPozycja anteny Bluetooth® w słuchawkach została zoptymalizowana, aby zapewnić szerszy zasięg.

dzięki temu sygnał jest za każdym razem silny i bez zakłóceń.użyteczna struktura trzyczęściowa to bardziej stabilne mocowanieSłuchawki z redukcją hałasu użytecznie stykają się z trzema rozmaitymi punktami w uchu, gwarantując konkretne, komfortowe przypasowanie.Wkładki pozostają na miejscuGumowa powierzchnia o wysokiej przyczepności utrzymuje słuchawki na miejscu, dzięki czemu nie wyślizgną się niespodziewanie.nawet 24 godziny słuchaniaW pełni naładowane słuchawki grają poprzez 6 godzin, a funkcjonalny futerał do ładowania gwarantuje uzupełniające 3-krotne ładowanie.

To choćby 24 godziny słuchania bez zakłóceń. Po wyłączeniu funkcji redukcji hałasu czas się jeszcze wydłuża – 8 godzin po pełnym naładowaniu, a kolejne 3 razy ładowania z futerału dają łącznie choćby 32 godziny odtwarzania.prędkie ładowanie w razie zapotrzebowaniaCzasem musisz jak najszybciej posłuchać muzyki.

Jeśli więc poziom akumulatora w słuchawkach jest niski, 10-minutowe ładowanie da nawet 90 minut odtwarzania.praktyczny magnetyczny futerał-ładowarkaWłóż słuchawki do futerału-ładowarki, a dzięki magnetycznemu wnętrzu zatrzasną się na swoim miejscu.

przewód USB-C momentalnie i z łatwością naładuje futerał, pozwalając słuchać muzyki przez kolejny dzień.Połącz jednym dotknięciem - prędkie przełączanieUmieszczenie palca na wkładce dousznej ogranicza poziom głośności i wzmacnia dźwięki otoczenia.

dzięki temu możesz natychmiast porozmawiać z kimś bez zdejmowania słuchawek.Funkcja Adaptive Sound Control samoczynnie dopasowuje poziom dźwięków otoczenia do tego, co robiszAplikacja Sony | Headphones Connect proponuje Adaptive Sound Control, funkcję, która samoczynnie namierza, co robisz – podróżujesz, spacerujesz, a może czekasz w kolejce – i dopasowuje głośność dźwięków z otoczenia.

Możesz także przystosować ustawienia do swych preferencji.samoczynne wstrzymywanie i odtwarzanieCzujnik zbliżeniowy w każdej wkładce wyłapuje, czy używasz jednej, czy obu słuchawek, i trafnie ustawia odtwarzanie.

Wyjmij jedną ze słuchawek z ucha, a muzyka zostanie wstrzymana automatycznie po obu stronach. Włóż ponownie wkładkę douszną, a muzyka automatycznie zacznie znowu grać.Przejmij kontrolę nad dźwiękiemDostępna w aplikacji Sony |

Headphones Connect funkcja Ambient Sound Control pozwala na ustawienie głośności tła i dopuszczania samych głosów. Z kolei korektor graficzny pozwala ustawić poziom dźwięku odpowiadający muzyce.Korzystaj z asystenta głosowegoCiesz się rozrywką, rozmawiaj ze znajomymi, słuchaj danych, muzyki i powiadomień, ustawiaj przypomnienia i korzystaj z wielu innych funkcji.

Dzięki Asystentowi Google starczy poprosić.Czysty dźwięk w trakcie r

Filmy

Filmy pochodzą z serwisu YouTube. Zostały stworzone przez różnych autorów z całego świata. Ich jakość jest dość zróżnicowana.

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.