Menu

Sony WH-CH4000

Cechy produktu

  • Producent Sony 

Opis

Słuchawki bezprzewodowe CH400

Ciesz się wysoką jakością dźwięku dzięki bezprzewodowym słuchawkom. Przesyłaj strumieniowo muzykę dzięki technologiom Bluetooth i NFC uruchamianej przy pomocy jednego przycisku. Korzystaj ze słuchawek przez cały dzień dzięki maksymalnie 20 godzinom pracy na baterii i ciesz się przystępnym telefonowaniem bez wykorzystania dłoni i asystentem głosowym smartfona.

NFC i Bluetooth

technika NFC (Near Field Communication) eliminuje trudne konfigurowanie połączeń. Wybrane modele z technologią NFC można po prostu przyłożyć do symbolu N na obudowie i w ten sposób nawiązać połączenie oraz rozpocząć bezprzewodowe odtwarzanie przez łącze Bluetooth. Nie masz NFC? Żaden problem. Połączenie słuchawek poprzez Bluetooth można także nawiązać ręcznie, wybierając odpowiednie ustawienia w menu.

Żywotność akumulatora: 20 godz.
bezustannie odtwarzaj muzykę do 20 godzin dzięki wytrzymałemu akumulatorowi.

nieustannie przesyłaj strumieniowo czysty dźwięk
Ciesz się czystością i wysoką jakością dźwięku dzięki przetwornikom 30 mm.

Proste dzwonienie bez pomocy rąk
Dzięki zastosowanemu mikrofonowi rozmowy płyną swobodnie bez zastosowania rąk. Nie trzeba choćby wyciągać telefonu z kieszeni.

Kompatybilny asystent głosowy
Jedno naciśnięcie przycisku pozwala na połączenie z asystentem głosowym smartfona, dzięki czemu można uzyskać wskazówki dojazdu, odtwarzać muzykę i komunikować się ze znajomymi.

Łatwa obsługa za pomocą przycisków
Użyj przycisków do odtwarzania, zatrzymywania albo pomijania utworów i regulowania głośności.

Filmy

Filmy pochodzą z serwisu YouTube. Zostały stworzone przez różnych autorów z całego świata. Ich jakość jest dość zróżnicowana.

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.