Menu

Sony WH-CH500

Cechy produktu

  • Producent Sony 

Opis

Słuchawki bezprzewodowe CH500, czarne

Słuchaj swojej ulubionej muzyki poprzez cały dzień bez żadnych zakłóceń. Strumieniowa transmisja bezprzewodowa poprzez łącze BLUETOOTH, przystępne parowanie dzięki technice NFC uruchamianej jednym dotknięciem i skuteczna bateria starczająca nawet na 20 godzin.

Łatwo i kompletnie bez przewodów
Słuchaj muzyki poprzez cały dzień, bez zakłóceń. Przesyłaj ją strumieniowo poprzez bezprzewodowe połączenie BLUETOOTH, ciesząc się przystępnym parowaniem w technice NFC One-touch i długim czasem pracy na baterii choćby do 20 godzin.

Bezprzewodowa, strumieniowa transmisja poprzez łącze Bluetooth

Kiedy sparujesz ze słuchawkami smartfon lub tablet, możesz strumieniowo przesyłać swoją ulubioną muzykę poprzez łącze Bluetooth.

NFC: nawiązywanie połączenia za jednym dotknięciem
Wybrane modele z technologią NFC można po prostu przyłożyć do symbolu N na obudowie i w ten sposób nawiązać połączenie i rozpocząć bezprzewodowe odtwarzanie poprzez łącze Bluetooth.

Bateria tych bezprzewodowych słuchawek starcza choćby na 20 godzin pracy
Możliwość odtwarzania utworów przez cały dzień. Wewnętrzny akumulator litowy wystarcza nawet na 20 godzin bezprzewodowej pracy i jest przypasowany do ładowania przez port Micro USB.

widoczny dźwięk dzięki przetwornikom 30 mm

Te lekkie kompaktowe słuchawki pozwolą Ci usłyszeć każdy dźwięk, włączając w to wyraźne basy.

Telefonowanie i korzystanie z asystenta głosowego
Porozmawiaj ze znajomymi i wydawaj polecenia asystentom głosowym, choćby nie wydobywając telefonu z kieszeni albo torby. Naciśnij i przytrzymaj przycisk odtwarzania na swoich słuchawkach, żeby aktywować asystenta głosowego systemu Android 1 albo iOS i łatwo wykonywać połączenia bez użycia dłoni dzięki wysokiej jakości zastosowanemu mikrofonowi.

Lekka kompozycja
Cienki dostosowywany pałąk i miękkie nauszniki są komfortowe i perfekcyjnie wyglądają.

Obrotowa konstrukcja
Dzięki składanym płasko nausznikom słuchawki łatwo mieszczą się w torbie, dzięki temu możesz zabrać je ze sobą w każde miejsce.

Filmy

Filmy pochodzą z serwisu YouTube. Zostały stworzone przez różnych autorów z całego świata. Ich jakość jest dość zróżnicowana.

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.