Menu

Sony WH-CH710N

Cechy produktu

  • Producent Sony 

Opis

Słuchawki, które odgrodzą Cię od świata
Bez względu na to, czy lecisz na drugi kontynent, czy jedziesz do pracy, funkcja AINC (automatycznej redukcji hałasu z wykorzystaniem nienaturalnej inteligencji) stale analizuje otaczające dźwięki i samoczynnie dobiera tryb najskuteczniej redukujący hałasy z zewnątrz.

Dwa czujniki hałasu kontroluj, co chcesz usłyszeć
Dzięki dwóm mikrofonom jednemu skierowanemu w przód, a drugiemu w tył słuchawki WH-CH710N jeszcze skuteczniej przechwytują dźwięki otoczenia i blokują miejski gwar albo rozmowy w biurze. Oznacza to, iż możesz bez reszty oddać się słuchaniu.

NFC: słuchanie muzyki po jednym dotknięciu
Dzięki technologii NFC (Near Field Communication) do rozpoczęcia transmisji muzyki wystarcza jedno dotknięcie.błyskawicznie i z łatwością nawiązać połączenie, po prostu przyłóż urządzenie z technologią NFC do znaku N na obudowie.

Wysoka jakość transmisji przez łącze Bluetooth
Nie masz NFC? Nie szkodzi. Włącz w urządzeniu funkcję Bluetooth i podłącz je ręcznie.

wytwarzane dla znawców stylu
Słuchawki WH-CH710N mają eleganckie, zaokrąglone obudowy. Wyglądają korzystnie, jak brzmią.

nadzwyczajne dopasowanie
Metalowy zamek błyskawiczny pozwala wyregulować wymiar słuchawek. Oznacza to pokaźniejszą wygodę przy długookresowym słuchaniu.

Wygoda poprzez cały dzień
Miękkie, owalne nauszniki są tak komfortowe, że nie będziesz potrzebować żadnych przerw w słuchaniu muzyki lub oglądaniu filmów i telewizji.

komfortowa w podróży, składana budowa
Słuchawki WH-CH710N mają składane na płasko nauszniki, dzięki temu będą bezpieczne w walizce podróżnej i plecaku, z którym jeździsz do pracy.

prędkie ładowanie
kompletnie naładowany akumulator litowy wystarcza choćby na 35 godzin słuchania, a dzięki funkcji szybkiego ładowania w 10 minut zyskasz kolejnych 60 minut odtwarzania.

przypasuj dźwięk
Tryb dźwięków otoczenia daje Ci całkowitą kontrolę nad tym, co słyszysz. Gdy go włączysz, do Twoich uszu dotrze nie tylko muzyka, ale i dźwięki ważne w rutynowym życiu: odgłosy z ulicy albo komunikaty ogłaszane w środkach transportu.

Przetworniki akustyczne 30 mm słychać każdy takt
nowe, 30-milimetrowe przetworniki akustyczne pozwalają złączyć czystość dźwięku z lekkością i wygodą przy noszeniu. Wyśmienicie reprodukująobfity zakres częstotliwości.

Korzystaj z pomocy asystenta z wolnymi rękami
Naciśnij jeden przycisk, żeby włączyć asystenta głosowego w smartfonie i uzyskiwać wskazówki dojazdu, odtwarzać muzykę lub kontaktować się z innymi.

Czysty dźwięk podczas rozmów poprzez komplet głośnomówiący
Funkcja rozmów przez telefon z wolnymi rękami sprzyja podtrzymywaniu kontaktów. Nie sięgaj po telefon, po prostu mów dzięki słuchawkom WH-CH710N rozmówca będzie lepiej słyszał Twój głos.

Filmy

Filmy pochodzą z serwisu YouTube. Zostały stworzone przez różnych autorów z całego świata. Ich jakość jest dość zróżnicowana.

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.