Menu

Sony WH-H910

Cechy produktu

  • Producent Sony 
  • Typ nauszne 

Opis

Smukłe, gustowne, wygodne
Dzięki stanowczo smukłym nausznikom i silikonowemu pałąkowi, który lepiej przylega do głowy, słuchawki gwarantują komfort poprzez cały dzień. Są lekkie i kompaktowe, można je złożyć, gdy nie są użytkowane, i prosto schować w futerale albo torbie.

technologia Dual Noise detektor
Dwa mikrofony na powierzchni słuchawek wychwytują więcej dźwięków z otoczenia, czy jest hałas w trakcie lotu, ruch w mieście czy rozmowy w biurze.

Przetwornik akustyczny 25 mm
małe, solidne przetworniki 25 mm ze niesprężystymi aluminiowymi kopułkami i miękkimi membranami z poliuretanu dają taki sam poziom ciśnienia dźwięku, jak zwykłe przetworniki 40-milimetrowe wspaniałe odtwarzając pełny zakres częstotliwości.

Funkcja szybkiego przełączania umożliwi Ci nieskomplikowane prowadzenie rozmów
Chcesz szybko porozmawiać? Przyłóż dłoń do prawej słuchawki, a muzyka ucichnie i dźwięki otoczenia będą lepiej słyszalne.

Funkcja Adaptive Sound Control samoczynnie dopasowuje poziom dźwięków otoczenia do tego, co robisz
Funkcja Adaptive Sound Control w aplikacji Sony | Headphones Connect automatycznie wyłapuje, co robisz podróżujesz, spacerujesz, a może czekasz i dostosowuje głośność dźwięków z otoczenia. Możesz także przystosować ustawienia do swoich preferencji.

Interpolacja muzyki cyfrowej z wykorzystaniem DSEE HX
Dzięki przywracaniu wysokich częstotliwości utraconych w rezultacie kompresji technologia DSEE HX gwarantuje bogate, naturalne brzmienie cyfrowych plików audio.

Prawdziwie naturalny dźwięk
Słuchając dźwięku o wysokiej rozdzielczości w jakości lepszej niż na płycie CD, można poczuć się jak w studiu. Pasja do muzyki łączy wszystkie komponenty od sygnału po głośniki sprawiając wrażenie, iż artysta występuje przed Tobą.

Lepszy dźwięk przesyłany przez BLUETOOTH
technologia LDAC pozwala na przesyłanie trzy razy pokaźniejszej ilości danych (przy maks. Szybkości transmisji 990 kb/s) niż bezprzewodowe połączenie dźwiękowe BLUETOOTH, dzięki czemu można się cieszyć dźwiękiem o jakości zbliżonej do dźwięku o wysokiej rozdzielczości przesyłanego połączeniem przewodowym.

Pojemny akumulator na cały dzień, a do tego prędkie ładowanie
Czas pracy akumulatora wynosi 35 godzin, więc wystarczy Ci energii choćby na dłuższe wypady. Jeśli masz niedużo czasu, prędkie ładowanie pozwoli w 10 minut zyskać dodatkowe 2,5 godziny słuchania. Skorzystaj z opcjonalnego zasilacza lub ładowarki USB.

Dotknij, żeby pomijać utwory
Odbieraj połączenia przychodzące, steruj muzyką i włączaj aplikacje Google oraz Siri wszystko przy pomocy instynktownych przycisków dotykowych.

dokładne dostrajanie ustawień przy pomocy telefonu
Aplikacja Sony | Headphones Connect pozwala na dopasowanie ustawień korektora, wybranie ustawień wstępnych dźwięku przestrzennego i nie tylko.

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.