Menu

Sony WI-C400

Cechy produktu

  • Producent Sony 

Opis

NFC i BLUETOOTH® Technologa BLUETOOTH® nieskomplikowane rozpoczęcie transmisji strumieniowej za jednym dotknięciem. Wystarczy dotknąć logo NFC na urządzeniu. Czas pracy akumulatora: 20 godzin nieustannie odtwarzaj muzykę do 20 godzin dzięki wytrzymałemu akumulatorowi.

bezustannie przesyłaj strumieniowo czysty dźwięk Ciesz się czystością i wysoką jakością dźwięku dzięki przetwornikom 9 mm. Powiadomienie przy pomocy wibracji Dzięki zsynchronizowaniu słuchawek ze smartfonem możesz otrzymywać komunikaty o wiadomościach i odbierać połączenia przychodzące przy użyciu funkcji powiadomień za pomocą wibracji.

różne odcienie Wybierz i korzystaj ze słuchawek w odcieniu, który najlepiej do Ciebie nadaje się. Dokonaj wyboru spośród koloru czarnego, czerwonego, niebieskiego albo białego. Noś słuchawki, bezustannie słuchając muzyki budowa do noszenia na szyi pozostała stworzona do komfortowego, bezustannego słuchania muzyki.

Układ okablowania niepodatny na splątanie Zachowaj porządek, przechowując kabel w pałąku na szyje wyposażonym w regulator i ogranicznik. Przystępna obsługa za pomocą przycisków Użyj przycisków do odtwarzania, zatrzymywania albo pomijania utworów i dostosowywania głośności.

Możesz w dodatku nacisnąć je, aby aktywować funkcje asystenta głosowego smartfonu albo nawiązywać połączenia w trybie głośnomówiącym....

Filmy

Filmy pochodzą z serwisu YouTube. Zostały stworzone przez różnych autorów z całego świata. Ich jakość jest dość zróżnicowana.

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.