Menu

Sony WI-SP500

Cechy produktu

  • Producent Sony 

Opis

Słuchawki douszne SONY WI-SP500B Czarny Zaprojektowane z myślą o ruchu nieograniczonym przewodami Trenuj bez krępujących kabli. Lekka konstrukcja sprawia, że te bezprzewodowe słuchawki sportowe są komfortowe, bezpieczne i dyskretne, dzięki czemu możesz je nosić podczas treningu i nie tylko.

Usłysz swoje otoczenie Nie trać kontaktu z otoczeniem w trakcie treningu. Te słuchawki pozwalają usłyszeć dźwięki otoczenia wraz z muzyką, dzięki czemu nadal możesz usłyszeć to, co dzieje się wokół ciebie.

genialne do treningów na zewnątrz i biegów tam, gdzie trzeba zachować czujność podczas słuchania muzyki. Wytrzymałość na zachlapania wodą i pot Tak dla muzyki, nie dla potu. Kanon IPX4 oznacza, iż słuchawki bronią przed potem i deszczem w trakcie treningów.

bezusterkowe dopasowanie użyteczne wkładki douszne, odpowiadające za bezpieczne i wygodne dostosowanie słuchawek, wyróżniają się gumowymi wgłębieniami, dzięki temu pozostają na swoim miejscu. Do 8 godzin pracy baterii Dzięki wytrzymałej baterii słuchawki pozwolą nawet na 8 godzin odtwarzania muzyki na jednym ładowaniu.

Łączność NFC™ i BLUETOOTH® Przesyłaj strumieniowo przez połączenie Bluetooth® i technikę NFC za pomocą jednego dotknięcia. Technika NFC (Near Field Communication) eliminuje skomplikowane konfigurowanie połączeń.

Wybrane modele z technologią NFC można po prostu przyłożyć do symbolu N na obudowie i w ten sposób nawiązać połączenie i rozpocząć bezprzewodowe odtwarzanie przez łącze Bluetooth®....

Filmy

Filmy pochodzą z serwisu YouTube. Zostały stworzone przez różnych autorów z całego świata. Ich jakość jest dość zróżnicowana.

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.