Menu

Sony WI-SP510

Cechy produktu

  • Producent Sony 

Opis

innowacyjne i styloweSmukłe i ergonomiczne słuchawki dokanałowe SAMSUNG Galaxy Buds Plus olśniewają swym stylem i nowoczesnymi . potrójnego mikrofonu sprawia, że hałas w tle odchodzi w przeszłość.

Galaxy Buds Plus rozpoznają Twoje otoczenie i przełączają się pomiędzy wewnętrznym a zewnętrznym mikrofonem, by nic nie zakłócało Twojej rozmowy. Wysoka sprawność bateriiPrzez cały czas stosowania wysokowydajna mikrobateria Galaxy Buds Plus zapewni, iż po jednym ładowaniu będziesz mógł słuchać ulubionych utworów nawet poprzez 11 godzin.

A gdy skończysz, słuchawki mogą zespajać się z urządzeniami Galaxy obsługującymi bezprzewodowe dzielenie się mocą. Efekt? Galaxy Buds Plus możesz doładować praktycznie zawsze i wszędzie....

Filmy

Filmy pochodzą z serwisu YouTube. Zostały stworzone przez różnych autorów z całego świata. Ich jakość jest dość zróżnicowana.

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.