Menu

Sony WIS-P600

Cechy produktu

  • Producent Sony 

Opis

Zaprojektowane z myślą o ruchu nieograniczonym przewodami Trenuj bez krępujących kabli. Lekka konstrukcja sprawia, iż te bezprzewodowe słuchawki sportowe są komfortowe, bezpieczne i dyskretne, dzięki temu możesz je nosić w trakcie treningu i nie tylko. Nie trać kontaktu z otoczeniem dzięki trybowi dźwięków otoczenia Tryb dźwięków otoczenia po mistrzowsku miesza muzykę z dźwiękami otoczenia. Wybierz tryb normalny w trakcie biegania lub trenowania na zewnątrz, żeby słyszeć dźwięki z otoczenia. Tryb głosowy pozwala usłyszeć instrukcje od trenera osobistego albo partnera treningowego bez przerywania motywującej muzyki. Nie trać kontaktu z otoczeniem dzięki trybowi dźwięków otoczenia Tryb dźwięków otoczenia po mistrzowsku miesza muzykę z dźwiękami otoczenia. Wybierz tryb normalny podczas biegania albo trenowania na zewnątrz, by słyszeć dźwięki z otoczenia. Tryb głosowy pozwala usłyszeć instrukcje od trenera osobistego lub partnera treningowego bez przerywania motywującej muzyki. Oporność zachlapania wodą i pot Tak dla muzyki, nie dla potu. Kanon IPX4 oznacza, że słuchawki bronią przed potem i deszczem w trakcie treningów. Pewne zamocowanie i wygoda noszenia Słuchawki pozostały gruntowanie przetestowane w czasie rzeczywistych treningów – znakomite dopasowanie, które można przystosować do Twoich uszu. Do tego miękka konstrukcja utrzymuje wkładki douszne bezpiecznie na miejscu przy zachowaniu maksymalnej wygody. Aplikacja Sony | Headphones Connect dla systemu Android starczy pobrać aplikację Sony | Headphones Connect i skonfigurować swoje perfekcyjne ustawienia korektora i redukcji hałasów w menu „Quick Sound Settings" (prędkie ustawienia dźwięku). Następnie naciśnij dwukrotnie przycisk redukcji szumów w celu uzyskania dostępu do zapisanych ustawień dźwięku w mgnieniu oka. Aplikacja Sony I Headphones Connect dla systemu iOS starczy pobrać aplikację Sony | Headphones Connect i skonfigurować swoje genialne ustawienia korektora i redukcji hałasów w menu „Quick Sound Settings" (prędkie ustawienia dźwięku). Następnie naciśnij dwukrotnie przycisk redukcji szumów w celu uzyskania dostępu do zapisanych ustawień dźwięku w mgnieniu oka. Wydajniejszy trening mocny dźwięk EXTRA BASS™ powoduje, że niskie częstotliwości nabierają więcej charakteru. Jeden przycisk, niezajęte ręce Dzięki zastosowanemu mikrofonowi możesz zostawić swój telefon i odbierać połączenia za dotknięciem przycisku, aby prowadzić rozmowy bez wykorzystania rąk. Do 6 godzin odtwarzania Możliwość kilku wyjść na salę gimnastyczną bez konieczności ładowania dzięki nawet 6 godzinom odtwarzania po jednym ładowaniu. Łączenie przez NFC™ i BLUETOOTH® Przesyłaj strumieniowo przez Bluetooth® i NFC przy pomocy jednego dotknięcia. Technika NFC (Near Field Communication) eliminuje skomplikowane konfigurowanie połączeń. Wybrane modele z technologią NFC można po prostu przyłożyć do symbolu N na obudowie i w t...

Filmy

Filmy pochodzą z serwisu YouTube. Zostały stworzone przez różnych autorów z całego świata. Ich jakość jest dość zróżnicowana.

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.