Menu

WK Design A7

Cechy produktu

  • Producent WK Design 
  • Typ dokanałowe 

Opis

WK Design dokanałowe bezprzewodowe słuchawki Bluetooth TWS ANC A7

nowoczesne i całkowicie bezprzewodowe słuchawki WK Design A7 TWS (True Wireless Stereo) Bluetooth 5.0. Ten sprzęt to gwarancja nieprzeciętnej jakości dźwięku i zasięgu do 10 metrów. Zastosowana bateria pozwala im grać przez około 4 do 5 godzin, a czas czuwania wynosi do 100 godzin. W pakiecie oprócz samych słuchawek znajduje się stylowa baza słuchawkowa, dzięki której naładujesz ich akumulatory i będziesz je komfortowo przechowywać.

Jak działa aktywna redukcja szumu

"Wycinanie" z otoczenia hałasów i szumów odbywa się w pierwszej kolejności przez mierzenie ich natężenia przez zaimplementowane mikrofony. Następnie specjalny układ elektroniczny emituje do twoich uszu identyczny sygnał lecz z odwróconą fazą. W ten sposób obydwie fale dźwiękowe niwelują siebie na wzajem. Efekt wytłumienia hałasu jest wspierany poprzez końcówki słuchawek, które są tworzone z dźwiękoszczelnego materiału. Jest to tak zwane pasywne wyciszenie.

Te prawdziwie bezprzewodowe słuchawki z dotykowym panelem sterowania to stylowy i kompaktowy gadżet. Ich niewiele znacząca waga 2 x 4 g zagwarantuje wysoki komfort w czasie stosowania.

Filmy

Filmy pochodzą z serwisu YouTube. Zostały stworzone przez różnych autorów z całego świata. Ich jakość jest dość zróżnicowana.

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.