Menu

WK Design TWS-V21

Cechy produktu

  • Producent WK Design 

Opis

WK Design dokanałowe bezprzewodowe słuchawki Bluetooth 5.0 TWS:

Splątane kable od słuchawek to Twój odwieczny problem? Z powodu uciążliwego stosowania rezygnujesz ze słuchania muzyki czy rozmawiania w trakcie uprawiania sportu lub prowadzenia auta? dzisiaj już nie musisz. Sięgając po bezprzewodowe słuchawki WK Design zyskujesz wygodny sprzęt o właściwościach przenośnych, który dyskretnie umieścisz w uchu, by czerpać maksymalną przyjemność z odbierania czystych dźwięków. Te słuchawki to gwarancja fantastycznych efektów, z których możesz radować się choćby poprzez 200 godzin!

Najczystsze dźwięki

Dzięki bezprzewodowym słuchawkom nie tylko samodzielnie komponujesz listę piosenek do przesłuchania, lecz też słuchasz ich z przyspieszonym biciem serca. Jak to realne? To proste. W tych niewielkich słuchawkach drzemie ogromny power. Mają części z membrany, która niezwykle skrupulatnie wyrównuje wysokie, przeciętne i niskie częstotliwości, zezwalając im płynąc harmonijnie, w zgodnym rytmie.

Wyciszanie

Te słuchawki znakomicie sprawdzą się w biurze, podczas pracy lub wtedy, gdy chcesz odpocząć i odciąć się od szumu miasta. Możesz prowadzić rozmowy telefoniczne komfortowo, nawet w głośnym otoczeniu.

Komfort używania

Czy douszne słuchawki mogą być wygodne? Oczywiście, sam fakt, że są pozbawione kabli czyni je niebanalnymi dla użytkownika. W dodatku ich znikoma waga obiecuje wygodne używanie. Są praktycznie niewyczuwalne w uchu. Dostosowują się do jego budowy anatomicznej, dzięki ergonomicznemu kształtowi i możliwości 360- stopniowej regulacji. Są wytrzymałe na kurz i wodę.

Łączące się z urządzeniem z pomocą systemy Bluetooth 5.0 słuchawki odbierają sygnał z dystansu nawet 10 metrów. Zapewniają 2-krotnie szybszą transmisję aniżeli konkurencyjne modele.

Filmy

Filmy pochodzą z serwisu YouTube. Zostały stworzone przez różnych autorów z całego świata. Ich jakość jest dość zróżnicowana.

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.