Menu

WK Design V5

Cechy produktu

  • Producent WK Design 
  • Typ dokanałowe 

Opis

WK Design dokanałowe bezprzewodowe słuchawki Bluetooth TWS

Splątane kable produktywnie zniechęcają Cię do słuchania ulubionej muzyki podczas joggingu? Czas z tym skończyć! Postaw na bezprzewodowe słuchawki firmy WK Design, które nadzwyczajnie przylegają do uszu. Gwarantują czysty, wyraźny dźwięk i przesyłanie fal bez żadnych opóźnień. Znajdują się w wygodnym opakowaniu,za każdym razem były adekwatnie bronione przed zgubieniem albo zniszczeniem mechanicznym.

Najczystsze dźwięki

Dzięki bezprzewodowym słuchawkom nie tylko samodzielnie komponujesz listę piosenek do przesłuchania, lecz też słuchasz ich z przyspieszonym biciem serca. Jak to możliwe? To proste. W tych niewielkich słuchawkach drzemie ogromny power. Mają komponenty z membrany, która stanowczo precyzyjnie wyrównuje wysokie, przeciętne i niskie częstotliwości, zezwalając im płynąc harmonijnie, w zgodnym rytmie.

Wyciszanie

Te słuchawki perfekcyjnie sprawdzą się w biurze, w trakcie pracy albo wtedy, gdy chcesz odpocząć i odciąć się od szumu miasta. Możesz prowadzić rozmowy telefoniczne komfortowo, nawet w głośnym otoczeniu.

Komfort użytkowania

Czy douszne słuchawki mogą być komfortowe? Oczywiście, sam fakt, iż są pozbawione kabli czyni je niebanalnymi dla użytkownika. Na dodatek ich niewielka waga obiecuje komfortowe wykorzystywanie. Są praktycznie niewyczuwalne w uchu. Dopasowują się do jego budowy anatomicznej. Łączące się z urządzeniem z pomocą systemy Bluetooth 5.0 słuchawki odbierają sygnał z dystansu nawet 10 metrów. Zapewniają 2-krotnie szybszą transmisję niż konkurencyjne modele.

Sięgnij po progresywne akcesorium, które sprawi, iż rozrywka będzie na jeszcze wyższym poziomie. Zapewnij sobie stały kontakt oraz dostęp do ulubionej muzyki — wygodnie i kiedy tylko zechcesz.

Filmy

Filmy pochodzą z serwisu YouTube. Zostały stworzone przez różnych autorów z całego świata. Ich jakość jest dość zróżnicowana.

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.