Menu

Xiaomi Mi True Wireless Earbuds Basic 2

Cechy produktu

  • Producent Xiaomi 

Opis

Poczuj swobodę muzyki ze słuchawkami Mi True Wireless Earphones 2! wygodna kontrola jednym palcem zapewnia prędki dostęp do ulubionych piosenek, nieskomplikowane parowanie, nadzwyczajna jakość dźwięku.Korzyści: Słuchawki Mi True Wireless Earphones 2 proponują nadzwyczajny dźwięk i jakość rozmów bez irytujących, plączących się kabli Wspierają AAC i LHDC – kodeki, które pozwalają osiągnąć perfekcyjnie odwzorowany, najwyższej jakości dźwięk Dwukrotnie dotknij słuchawek aby sterować dotykowo odtwarzaniem muzyki, połączeniami, a także asystentem głosowym Otwórz etui ładujące, a na Twoim smartfonie automatycznie pojawi się okno, z którego osiągalne będzie połączenie ze słuchawkami przez Bluetooth (dotyczy wybranych modeli Mi/Redmi) zaimplementowane czujniki podczerwieni wykrywają w czasie rzeczywistym kiedy wyjmujesz słuchawki z uszu i samoczynnie zatrzymują odtwarzanie Zaprojektowane tak, żeby jeszcze lepiej dopasować się do Twojego ucha i zapewnić maksymalną wygodę i komfort użytkownika Słuchawki mogą pracować niezależnie, gwarantując w każdej tę samą, wspaniałą jakość dźwięku

Filmy

Filmy pochodzą z serwisu YouTube. Zostały stworzone przez różnych autorów z całego świata. Ich jakość jest dość zróżnicowana.

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.