Menu

Apple Watch 5 44mm

Cechy produktu

  • Producent Apple 

Opis

Na rynku pojawia się coraz więcej smartwatchów wyekwipowanych w moduł NFC. Ta nowoczesna technika zrewolucjonizowała bezprzewodową komunikację i wprowadziła sporo pomocnych funkcji. Specjalny chip pozwoli użytkownikowi na płatności zbliżeniowe przy pomocy zegarka zsynchronizowanego z kartą. Proces odbywa się ekspresowo i nie wymaga dostępu do internetu. Funkcja NFC odszuka jeszcze zastosowanie przy parowaniu urządzeń albo podmianie plików. Połączenie nie wymaga podawania pinu ani hasła.
GPS Przydatną funkcją inteligentnych zegarków jest moduł GPS, określający lokalizację urządzenia. To wygodne rozwiązanie dla kierowców, które pozwoli zawsze trafić do celu dzięki zainstalowanym mapom. Tak wyekwipowany smartwatch może w dodatku śledzić aktywność treningową, obliczając przebyty dystans i tempo. Dodatkowo pozwoli rodzicom sprawdzić, gdzie w danej chwili znajdują się ich pociechy. Ta pomocna technika została zainstalowana na pokładzie wielu modeli z różnych segmentów cenowych.
Funkcja WiFi Inteligentne zegarki zaopatrzone w moduł WiFi pozwolą na samoczynną komunikację z zapisanymi sieciami. Gdy połączenie ze smartfonem zostanie zerwane, a zegarek zapamięta sieć WiFi, nadal będzie możliwość korzystania z opcji internetowych. Ekspresowo sprawdzimy pogodę, otworzymy skrzynkę pocztową, a także uzyskamy dostęp do aplikacji treningowej, czy muzycznej. To technologia, która istotnie udoskonala komfort użytkowania, gwarantując stały dostęp do najważniejszych funkcji i zastosowań.
32 GB Smartwatche wyekwipowane pamięć wewnętrzną na poziomie 32 GB zostały zaprojektowane z myślą o najbardziej wymagających użytkownikach. Miłośnicy nowinek technicznych docenią możliwość instalacji wielu nawet najmocniej nowoczesnych aplikacji. Taki zasób pozwoli również utworzyć szeroką bibliotekę plików multimedialnych. W pamięci urządzenia bez problemów zgromadzisz sporo , a także utworów muzycznych. Inteligentny zegarek sprawi, że dostęp do ulubionych piosenek zawsze będzie w zasięgu ręki.
Kompatybilne z iOS Smartwatche kompatybilne z systemem iOS to urządzenia, które można łatwo zsynchronizować z iPhoneem. Aktualnie na taką technikę decyduje się coraz więcej producentów. Dzięki temu posiadacze smartfonów z logo nadgryzionego jabłka mogą znaleźć inteligentny zegarek na każdej półce cenowej. Wielki wybór modeli pozwoli dobrać wspaniały sprzęt do własnych preferencji. To jednocześnie progresywne smartwatche o wysokich parametrach technicznych, jak i tańsze, które doskonale sprawdzą się przy podstawowych użyciach.
Krokomierz Inteligentne zegarki wyekwipowane w licznik kroków to urządzenia obserwujące aktywność fizyczną. Znalazły szerokie użycie nie tylko wśród biegaczy,jeszcze pozostałych użytkowników, którzy ilość spalonych kalorii chcą posiadać zawsze pod kontrolą. Smartwatch precyzyjnie wyliczy tę wartość na podstawie liczby kroków oraz tempa przebytego dystansu. Dzięki czemu najważniejsze statystyki będą za każdym razem w zasięgu ręki. To wspaniałe rozwiązanie, które wraz z funkcją GPS definiuje najwyższy komfort treningu.
Monitor snu Smartwatche zaopatrzone w funkcję monitorowania snu pozwolą starannie określić jakość wypoczynku. Po przebudzeniu będziesz mógł sprawdzić precyzyjne statystyki, dotyczące długości snu, a także jego poszczególnych faz. Kolejną przydatną funkcją jest inteligentne budzenie. Smartwatch postawi użytkownika na nogi dzięki delikatnym wibracjom. Możemy ustawić budzik na solidną godzinę albo skorzystać z sugestii zegarka, który na podstawie analiz wykryje moment, w którym będziesz najmocniej wyspany.
Pomiar tętna Pulsometr wbudowany w konstrukcję smartwatcha to świetne rozwiązanie dla użytkowników, którzy stale walczą o coraz ulepszone wyniki sportowe. Ta funkcja pozwoli z łatwością sprawdzić, jakie tętno umożliwia przebycie danego dystansu w określonym tempie. Na tej podstawie można opracować najszczególniej piękną technologię treningu. To oczywiście nie jedyne zastosowanie tej technice. Stały monitoring tętna spoczynkowego pozwoli wykryć ewentualne problemy z ciśnieniem. Wszystko w dbałości o Twoje zdrowie.
Licznik kalorii Po smartwatche wyposażone w licznik kalorii sięgną kupujący, dla których zdrowy fason życia stanowi wartość priorytetową. Technologia analizuje długość aktywności fizycznej, pomiar tętna oraz przebyty dystans. Na podstawie tych , a także informacji o wadze i wzroście użytkownika dokonuje pomiaru spalonych kalorii. Po treningu otrzymasz szczegółowe statystyki, które pozwolą na ocenę jego wydajności. Ta funkcja może być nadzwyczajnym motywatorem dla osób, które dopiero rozpoczynają swoją przygodę ze sportem.
Akcelerometr Akcelerometr pozwoli na wykrycie położenia przestrzennego zegarka. Oznacza to możliwość rejestracji wszelkich ruchów wyprodukowanych w pionie i poziomie. Smartwatch rozpozna też pochylenie lub przekręcenie ręki. Technologia może współpracować z systemem pomiaru kroków, które liczone są na podstawie ruchów wytwarzanych przez użytkownika. Dzięki czemu uzyskasz precyzyjne wyniki o przebytym dystansie. To perfekcyjna wiadomość dla wszelkich fanów spacerów, którzy stawiają sobie za cel pokonanie określonej liczby kroków.
Pomiar aktywności Inteligentne zegarki pozwolą na całodobowe monitorowanie aktywności użytkownika. Zastosowany akcelerometr starannie rejestruje położenie urządzenia. Dzięki temu otrzymasz dostęp do szczegółowych raportów na temat intensywności i regularności Twoich ruchów. Codzienną aktywność fizyczną zmierzy krokomierz. Natomiast funkcja analizy jakości snu sprawdzi długość Twojego odpoczynku i zaproponuje stosowne godziny budzenia. Możliwość badania aktywności z całą pewnością docenią entuzjaści zdrowego stylu życia.
Barometr Barometr zaimplementowany w konstrukcję smartwatcha to specjalny czujnik, który przedstawi informacje o aktualnym ciśnieniu powietrza dla danej lokalizacji. Tak wyposażony zegarek sprawdzi się doskonale na rękach osób wrażliwych na zmiany pogodowe. Jeśli urządzenie wykryje niesprzyjające warunki do odbycia treningu lub spaceru, będziesz mógł przełożyć swoją aktywność na inny czas. Barometry w smartwatchach działają niezwykle dokładnie i przekazują rzetelne dane, które mogą posiadać kluczowe znaczenie dla meteopatów.
Żyroskop Smartwatche wyposażone w żyroskop, pozwolą rejestrować informację o ruchach użytkownika. To specjalny detektor, który odszuka użycie przy monitorowaniu aktywności fizycznej. Tę technikę istotnie docenią użytkownicy, którym zależy na coraz lepszych wynikach sportowych. Na podstawie analizy ruchu zostaną sporządzone dokładne statystyki treningu. Żyroskop pozwala na pomiar oparty na trzech płaszczyznach. Dzięki temu uzyskany rezultat jest staranniejszy, w przypadku akcelerometru.
Pomiar temperatury Smartwatche wyposażone w funkcję pomiaru temperatury potrafią poprzez całą dobę rejestrować jej poziom. To rewelacyjne rozwiązanie dla osób, które zawsze chcą mieć w zasięgu ręki najważniejsze informacje o pogodzie. Zegarki znajdą również użycie przy planowaniu aktywności fizycznej. Dane przedstawione poprzez wyświetlacz urządzenia pozwolą właściwie przygotować się do treningu biegowego, a także szczegółowo opracować program pieszej lub rowerowej wycieczki. Tę technikę docenią wszyscy entuzjaści zdrowego stylu życia.
czujka EKG Smartwatche z zastosowanym czujnikiem EKG potrafią wyjątkowo błyskawicznie zbadać pracę serca. To perfekcyjna wiadomość dla osób, które zawsze chcą mieć pod ręką dane o swym stanie zdrowia. Technologia znana z wizyt lekarskich wreszcie przyjęła ascetyczny format. Proste badanie uruchomisz w kilka sekund, a wynik otrzymasz w formie wykresu. W razie jakichkolwiek wątpliwości o stan zdrowia uzyskany rezultat możesz przesłać do specjalisty. Dzięki czemu każdego dnia będziesz czuł się bezpiecznie.
18 godzin używania Smartwatch, który pozwoli na 18 godzin używania, możesz z powodzeniem zabrać do pracy i stale analizować aktywność w trakcie realizowania rutynowych obowiązków. Wieczorem warto naładować zegarek, żeby następnie wykorzystać go do monitorowania jakości snu. Dbając o jak najwyższą energooszczędność warto ograniczyć poziom jasności ekranu oraz wyłączyć wszystkie niepotrzebne funkcje i aplikacje. Dzięki czemu każdego dnia będziesz cieszyć się z szerokich możliwości tego kompaktowego urządzenia.
Sportowy Sportowy pasek to stylowy dodatek do smartwatcha, który łączy w sobie wysoką funkcjonalność i wygodę wykorzystywania. Dzięki temu każdy trening będzie przebiegał w komfortowych warunkach. Materiał paska jest wyjątkowo wytrzymały na czynniki środowiskowe, jednak może być podatny na zerwanie lub zarysowanie. Połączony z wodoodporną kopertą zegarka, buduje kompozycję, którą można użyć choćby w trakcie pływania albo biegu przy deszczowej aurze. Warto sprawdzić, jakie typy kolorystyczne przygotował producent.
Bluetooth Funkcja Bluetooth pozwala na bezprzewodową komunikację między urządzeniami. Wystarczy zsynchronizować inteligentny zegarek ze smartfonem, aby ten przy pomocy specjalnej aplikacji przekazał użytkownikowi wszystkie statystyki na temat aktywności treningowej, jakości snu, czy przebytego dystansu. Ta technika pozwala jeszcze na zdalne zarządzanie ustawieniami smartwatcha. Połączenie działa niezwykle momentalnie i sprawdza się nadzwyczajnie w każdych warunkach. Dzięki czemu możesz spersonalizować zegarek na dużo sposobów. Zegarek, jakiego nie było.
Ma wyświetlacz, który nigdy nie gaśnie. A godzina i tarcza są za każdym razem widoczne.
Możesz go ułożyć po swemu. Dobierając dowolny pasek do koperty w Apple Watch Studio.
Ma apki, które dbają o Twoje serce. Możesz momentalnie zmierzyć swój puls, a z apką EKG sprawdzić rytm pracy serca.
I da znać, kiedy jest za głośno. Zawiadamiając przez apkę Hałas o poziomie dźwięku mogącym uszkodzić Ci słuch.
Pozwoli łatwo śledzić cykl menstruacyjny. I zbierać w prosty sposób informacje o miesiączkach z nową apką Śledzenie cyklu. Pomoże w treningach. Dobierając je do Twoich aktywności i opisując wskaźnikami odpowiednimi do poziomu progresywnia.
I zmotywuje do ruchu, ćwiczeń i wstania z fotela. A pierścienie apki Aktywność, śledząc Twoje postępy, pomogą mniej przesiadywać, więcej się ruszać i codziennie ćwiczyć. Możesz również rzucić wyzwanie znajomym.
Zagra 50 milionów piosenek. Otwierając przed Tobą całą bibliotekę Apple Music. I nie zapomni o ulubionych podcastach. I zorientuje się w terenie. Z kompasem i pomiarem wysokości bezproblemowo odnajdziesz się na każdym zakręcie i szczycie.
Raz-dwa pobierze apki. Posiadając App Store na ręku, wyszukasz i ściągniesz najnowsze apki w kilka sekund. I pozwoli odstawić telefon. Dzięki łączności komórkowej możesz dzisiaj zadzwonić ze szlaku, wysłać wiadomość z kajaka albo strumieniować muzę na stoku. Z samego zegarka.
Możesz nim płacić od ręki. Kupić kawę, świeże buty albo coś do jedzenia. Dzięki Apple Pay zrobisz to momentalnie i bezpiecznie. I wiedzieć o wszystkim dzięki powiadomieniom. Lekkie stuknięcie w nadgarstek przypomni Ci, iż masz spotkanie, za długo siedzisz lub potrzebujesz przerwy. Na koniec bonus: ten zegarek ukazuje godzinę. A wybierając z ponad stu tarcz, a także nieskończenie wielu sposobów ich personalizacji, skomponujesz zegarek, jakiego nie było. Po prostu Twój.

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.