Menu

ART SGPS03

Cechy produktu

  • Producent ART 
  • Przekątna wyświetlacza 1.22 "
  • Pojemność akumulatora 400 mAh
  • Komunikacja WiFi 

Opis

W trosce o dzieci Pozostań w stałym kontakcie z dzieckiem. Smartwatch ART SGPS-03B Watch Phone Kids to zegarek skonstruowany z myślą o zatroskanych rodzicach i ich pociechach. To progresywne urządzenie pozwoli pozostać w stałym kontakcie z dzieckiem.

Dziecko będzie miało więcej swobody, a rodzic będzie spokojniejszy monitorując jego pozycję i mając kontrolę nad tym, co robi. Dokładna lokalizacja dziecka Smartwatch ART SGPS-03B ma GPS, WIFI oraz LBS, które pozwolą określić pozycję Twojego dziecka z skrupulatnością do 5-10 m w czasie rzeczywistym.

wyłącznie smartfon z systemem Android lub IOS. A dzięki zaimplementowanemu alarmowi ściągnięcia/zagubienia będziemy wiedzieć czy zegarek jest założony czy zdjęty. Bezpieczeństwo z zasady ART SGPS-03B posiada przycisk szybkiego reagowania SOS, a także możliwość ustanowienia strefy bezpieczeństwa dla dziecka, z natychmiastową informacją wysyłaną do rodzica, jeśli dziecko przekroczy granicę wyszczególnionego terenu.

Z pozostałych funkcji zegarka warto wymienić pedometer, a także monitor snu.także zdalny podsłuch, który umożliwia podsłuchiwanie tego, co obecnie dziecko robi i co się dzieje w jego otoczeniu. Długa praca na baterii Smartwatch ART SGPS-03B wygodny 1,22-calowy ekran dotykowy, latarkę LED, gry oraz aparat z możliwością zdalnego realizowania fotografii.

Wytrzymała litowo-polimerowa bateria o obszerności 400mAH pozwoli na długą pracę zegarka....

Filmy

Filmy pochodzą z serwisu YouTube. Zostały stworzone przez różnych autorów z całego świata. Ich jakość jest dość zróżnicowana.

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.