Menu

Garett G11

Cechy produktu

  • Producent Garett 
  • Rozdzielczość wyświetlacza 240 x 240 
  • System operacyjny producenta 
  • Pojemność akumulatora 380 mAh
  • Komunikacja Bluetooth 

Opis

Smartwatch Garett z kategorii Casual

innowacyjne smartwatche są jednymi z najkorzystniejszych przykładów postępującej miniaturyzacji. Z pozoru zwykły zegarek na nadgarstku jest w rzeczywistości telefonem, krokomierzem, monitorem snu i wcale nie są to jeszcze wszystkie funkcje! Współczesny zegarek smartwatch to cenny pomocnik w pracy i bezawaryjny kompan w czasie wolnym. Potrafi zmotywować do aktywności fizycznej, a także do prowadzenia zdrowszego trybu życia. Smartwatch Garett technologia godna XXI wieku dla prawdziwie innowacyjnych ludzi!

Jeżeli smartwatch, to tylko wodoodporny!

Nie da się ukryć, że zawartość koperty tego zegarka warta jest specjalnej ochrony. Dlatego także jego obudowa dokument IP54, świadczący o wodoodporności. Deszcz lub śnieg nie są w stanie wyrządzić mu szkody. Nie trzeba go na dodatek zdejmować do mycia rąk lub zmywania naczyń.

Aplikacja integrująca smartwatch ze smartfonem

Twój smartwatch może powiadamiać Cię o wszystkich połączeniach przychodzących i wyświetlać wiadomości SMS, a także maile. Starczy tylko pobrać w tym celu gratisową aplikację ze sklepu Google Play albo App Store. Smartwatch Garett współpracuje ze wszystkimi smartfonami mającymi system Android oraz iOS(kompatybilność ograniczona)

Dzwoń, wysyłaj SMS-y, zapisuj zdjęcia i filmy, przechowuj muzykę

Tak, to wszystko osiągalne jest przy użyciu znikomego zegarka! wystarczy tylko umieścić w nim kartę SIM dowolnego operatora, żeby smartwatch stał się prawdziwym telefonem. Slot na pamięć MicroSD daje Ci możliwość zapisywania wyprodukowanych , a także filmów i umożliwia przechowywanie plików muzycznych.

Zmierz przebytą drogę, popraw jakość snu i zmotywuj się do działania!

Możesz to zrobić dzięki takim aplikacjom, jak: krokomierz, monitor snu i monitor braku aktywności. Dowiesz się, jak długa była pokonana przez Ciebie droga oraz ile udało Ci się spalić kalorii. Sprawdzisz, ile czasu faktycznie przesypiasz w nocy oraz dostaniesz sygnał, iż warto się trochę poruszać dla zdrowia.

Aparat stale przygotowany!

Zdarzyło Ci się nie zdążyć zrobić interesującego fotografie? dzisiaj zyskujesz od kilku do kilkunastu cennych sekund, bo aparat masz stale w pogotowiu. Smartwatch z aparatem fotograficznym to luksus, za który dawni detektywi oddaliby chyba wszystko:)

Smartwatch jako pilot do smartfona

intrygujące, prawda? bardzo na wakacjach taka funkcja może okazać się niezwykle użytecznym rozwiązaniem. Smartwatchem możesz regulować odtwarzanie muzyki w smartfonie, możesz zwalniać spust migawki, robiąc takie selfie, jakie tylko zapragniesz i możesz przywołać smartfon, jeśli się zawieruszy.

I oczywiście budzik, stoper, kalkulator oraz kalendarz!

Tych narzędzi także nie mogłoby zabraknąć. Wspominamy więc o nich tylko dla porządku, by nikt przypadkiem nie pomyślał, że wyposażając nasze smartwatche w ultranowoczesne funkcje, zapomnieliśmy o tych podstawowych:)

Bądź sobą, wybierz

model tarczy i typ paska! Bez względu na to, czy to ma być subtelny żeński smartwatch, czypotężny smartwatch męski, czy na podarunek, czy dla siebie znajdziesz go w naszej ofercie. Smartwatch Garett to strzał w dziesiątkę pod każdym względem!


Funkcje
Dotykowy wyświetlacz Bluetooth Slot na kartę SIM Slot na kartę Pamięci Kompatybilność z Android Kompatybilność z iOS (ograniczona) Powiadomienia dźwiękowe Powiadomienia wibracyjne Powiadomienia o wiadomościach SMS (tylko Android) Powiadomienia o połączeniach Powiadomienia z aplikacji (tylko Android) wykonywanie połączeń Wysyłanie wiadomości SMS realizowanie zdjęć telefonem (tylko Android) Sterowanie odtwarzaniem muzyki z telefonu Alarm zgubienia zaimplementowany aparat Krokomierz Monitor braku aktywności Monitor snu przeglądarka fotografii Odtwarzacz muzyczny Dyktafon Stoper Budzik Kalendarz Kalkulator najróżniejsze tarcze do wyboru asygnowane aplikacje BTNotification / Woopartner, MediaTek SmartDevice
Pozostałe parametry
Pamięć RAM 32 MB Pamięć ROM 32 MB Karta pamięci max 32GB (brak karty w zestawie) Częstotliwość sieci GSM 850/900/1800/1900 MHz Wersja Bluetooth 3.0 Zakres częstotliwości 2,4 GHz Zasięg transmisji około 10 metrów Język menu Polski (częściowy), Angielski,Niemiecki, Francuski, Hiszpański, Włoski, Grecki, Turecki, Rosyjski... Czas ładowania około 30 minut Czas rozmowy około 3 godzin Zasilanie zaimplementowany akumulator 380mAh

Filmy

Filmy pochodzą z serwisu YouTube. Zostały stworzone przez różnych autorów z całego świata. Ich jakość jest dość zróżnicowana.

Opinie - 1 opinia

+ Dodaj opinie
wiesiek70 - Wystawiona 2 lata temu
Jedno wielkie badziewie. Konia z rzędem temu kto znajdzie do niego działającą aplikację do zmiany tarczy, po za tym co chwilę się rozłącza,połączenie z internetem praktycznie nie możliwe nawet z kartą sim, czyli FB,Twitter,Przeglądarka i messenger widnieją tylko na nim i nie działają. Dedykowane aplikacje także.Podsumowując Po za ładnym wyglądem zewnętrznym nadaje się tylko jako prezent dla bardzo nielubianej osób, którą chcemy doprowadzić do rozstroju nerwowego

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.