Menu

Garett GT13

Cechy produktu

  • Producent Garett 
  • Rozdzielczość wyświetlacza 240 x 240 
  • System operacyjny producenta 
  • Pojemność akumulatora 380 mAh
  • Komunikacja Bluetooth 

Opis

SmartWatch Garett GT13 to jeden z najnowszych modeli na rynku, został zaopatrzony w szereg udogodnień i idealnych podzespołów.
zastosowany dotyk reaguje natychmiastowo na każde poruszenie palcem po tarczy zegarka. Poruszanie się po opcjach Smartwatcha jest dużo łatwiejsze i komfortowojsze.
Garett GT13 działa z telefonami oraz innymi urządzeniami pracującymi na systemach Android i iOS.

PEŁNA KOMPATYBILNOŚĆ Z SYSTEMAMI ANDROID I iOS
wbudowany Bluetooth w wersji 4.0. Gwarantuje całkowitą kompatybilność zegarka z systemami Android i iOS.

zastosowanY detektor RUCHU
Smartwatch Garett GT13 sensor ruchu, który reaguje na ruch ręki, np. Funkcja wybudzania po ruchu nadgarstkiem, wyciszenie połączenia przychodzącego, wyciszenie alarmu...

zaimplementowanY PULSOMETR I MONITOR SNU

Garett GT13 ma zaimplementowany monitor pracy serca dzięki któremu można zmierzyć liczba uderzeń serca na minutę. Zastosowany monitor snu pokaże przespane godziny i skuteczność snu.

ZDALNE STEROWANIE APARATEM W SMARTPHONIE
Po sparowaniu telefonu z zegarkiem, realne jest robienie zdjęć telefonem komórkowym, wciskając jedynie przycisk w zegarku. Np. Chcemy zrobić selfie czy zdjęcie rodzinne, ustawiamy telefon na daną odległość od nas a za spust aparatu służy nam zegarek (zrobione zdjęcie zapisze się w telefonie. W dodatku Garett GT13 lokalizuje telefon.

BIJ SWOJE REKORDY Z GARETT GT13
wbudowany krokomierz nadzoruje kondycję użytkownika w czasie rzeczywistym za pomocą zastosowanego czujnika pulsu. Osiągalny jest precyzyjny pomiar ilości przebytego dystansu, zrobionych kroków, spalonych kalorii.
Wraz z Garett GT13 motywujesz się do uprawiania sportów oraz bijesz własne rekordy.

MUZYKA W ZASIĘGU RĘKI
To komfortowe i nad wyraz praktyczne urządzenie, służące do odtwarzania muzyki, odbierania połączeń, a także wiadomości sms i maili. Pozwala na także nagrywanie notatek głosowych w formie audio. Niewątpliwą zaletą urządzenia jest czytelny i łatwy w obsłudze interfejs. Użytkownik informowany jest o pojawieniu się danej danych przy pomocy podświetlanych ikonek LED.

komplet GŁOŚNOMÓWIĄCY
Dużą zaletą prezentowanego modelu jest możliwość użytkowania jako komplet głośnomówiący. Taka opcja zapewnia bezpieczeństwo prowadzenia pojazdu, a także pozwala uniknąć ewentualnemu ukaraniu mandatem.
Aby maksymalnie zindywidualizować własny smartwatch, istnieje możliwość przypasowania rodzaju tarczy i tematów do pragnień użytkownika.

DLACZEGO WYMYŚLONO SMARTWATCHE?
To proste! Chciano w ten sposób uniezależnić użytkowników smartfonów od ciągłego spoglądania na telefon, ponieważ statystycznie robią to 150 razy na dzień.EAN: 5906874848234
Gwarancja: gwarancja zewnętrzna 24 miesiące
Kod dostawcy: 5 906874 848234
Model: Garett GT13
Obsługiwane systemy operacyjne: Android
Przekątna ekranu: 1,2''
Rozdzielczość: 240 x 240
Pamięć wewnętrzna: 32 MB
Procesor: MTK2502
Aparat fotograficzny: Nie
Dźwięk: - Dźwięk, kiedy przychodzi połączenie głosowe- zastosowany mikrofon, a także głośnik funkcja rozmowy głośnomówiącej
Bateria: zastosowany akumulator 380mAh
Czas pracy na baterii/bateriach: 6 h
Czas czuwania (maks.): 70 h
Komunikacja bezprzewodowa: Bluetooth
nadaje się do: Kompatybilność z systemami Android, a także iOS
Akcesoria w komplecie: - SmartWatch Garett GT13- kabel USB do ładowania- Instrukcja w języku Polskim- Karta gwarancyjna- Oryginalne pudełko
Kolor: srebrny
rozmiary: 4.5 x 4.5 x 1 cm
Pozostałe atrybuty: - Bransoleta Stalowa- Czas ładowania Około 30 minut- Zakres częstotliwości 2,4 GHz- Zasięg transmisji Około 10 metrów- Synchronizacja kontaktów, historii połączeń- Odtwarzanie i kontrolowanie muzyki z telefonu poprzez zegarek- Możliwość odbierania sms'ów- Powiadomienia z maili, aplikacji Facebook, Twitter, Skype.....- wykonywanie fotografii telefonem, ustaw aparat w telefonie i zegarkiem zwolnij migawkę- Stoper, Funkcja wibracji, oglądarka zdjęć, Kalkulator- Budzik pięć pozycji do wyboru- Monitor snu ukazuje przespane godziny i sprawność snu- Dyktafon nagrywanie notatek audio- Zegarek wyświetla godzinę,datę, dzień tygodnia,stan baterii- Do wyboru kilka zróżnicowanych tarcz zegarka- Do wyboru dwie tapety- Do wyboru pięć ustawień dzwonka

Filmy

Filmy pochodzą z serwisu YouTube. Zostały stworzone przez różnych autorów z całego świata. Ich jakość jest dość zróżnicowana.

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.