Menu

Huawei Watch GT 2

Cechy produktu

  • Producent Huawei 
  • Przekątna wyświetlacza 1.39 "
  • Rozdzielczość wyświetlacza 390 x 390 
  • Komunikacja Bluetooth 

Opis

HUAWEI Watch GT 2 o rozmiarze koperty 42mm, z klarownym ekranem AMOLED podkreśla się ultrasmukłym designem i prakytcznymi rozwiązaniami. Kilka sekund wystarczy, aby tarczę zegarka HUAWEI Watch GT 2 zmienić i dopasować do stroju, w którym idziesz do pracy, w którym spędzasz czas ze znajomymi albo w którym uprawiasz sport.

Ty wybierasz. Ty decydujesz.Korzyści:Ultrasmukłydesign - Huawei Watch GT 2 jest spektakularny, lekki i zgrabnyWiele tarcz na różnorodne okazje - służbowe i mniej formalne, tarcze możesz zmieniać kilkoma ruchami w ciągu kilku sekundNie tylko lecz i skuteczny - Watch GT 2 napędza nowoczesny procesor Kirin A1, który jest pierwszym układem Huawei zaprojektowanym z myślą o urządzeniach wearablesPartner do treningów - HUAWEI Watch GT 2 obsługuje 15 dyscyplin sportowych m.in.

biegi, ćwiczenia fitness, spacery w terenie, jazdę na rowerzeBardziej precyzyjny pomiar pracy serca- zegarek został wyposażony w funkcję HUAWEI TruSeen™. Zaktualizowana do wersji 3.5 zapewnia sprawniejszy i precyzyjniejszy pomiar tętna.Popraw jakość snu z funkcją TruSleep™ 2.0, która kontroluje czas i fazy snuPowiadomienia- HUAWEI Watch GT 2 powiadamia o m.in.

przychodzących wiadomościach SMS lub komunikatach z mediów społecznościowychOdtwarzaj muzykę z zegarka- biegaj lub jeździj na rowerze, słuchając równocześnie muzyki, bez konieczności zabierania ze sobą smartfonu.Trzy wariantyZegarek dostępny jest w trzech wariantach.

W tradycyjnym wariancie pasek HUAWEI Watch GT 2 został wytwarzany z materiału, który nadaje zegarkowi uniwersalny charakter. Wersja sportowa sprawdzi się podczas aktywności fizycznej. Wersja stylowa została zaprojektowana z myślą o paniach, które potrzebują zegarka bardziej wysmakowanego i wytwornego.Ultrasmukły designHUAWEI Watch GT 2 jest atrakcyjny, lekki i zgrabny.

Średnica tarczy wynosi 1.2 cali Po jednej krawędzi zegarka zainstalowano dwa przyciski, które służą do zmiany i uruchamiania wybranych funkcji. Ekran wykorzystuje technikę AMOLED. Dzięki kontrastujących ze sobą barw dane na tarczy zegarka są czytelne i pokaźne.

Za sprawą rozwiązania ALS wyświetlacz samoczynnie dostosowuje swoją jasność do warunków pogodowych i pory dnia.sporo tarcz na rozmaite okazjeZegarek został wyekwipowany w rozmaite tarcze na przeróżne okazje – służbowe i mniej formalne.

Tarcze możesz zmieniać kilkoma ruchami w ciągu kilku sekund. Dzięki czemu możesz traktować zegarek HUAWEI Watch GT 2 jak biżuterię, która będzie komponować się z dowolnym strojem, jaki wybierzesz dla siebie.

Nie tylko ładny, ale też bardzo skutecznyHUAWEI Watch GT 2 napędza postępowy procesor Kirin A1, który jest pierwszym układem Huawei zaprojektowanym z myślą o urządzeniach wearables. Procesor zapewnia niskie zużycie energii.

Zegarek na jednym ładowaniu baterii może pracować choćby siedem dni*, a z włączonym GPS - 15 godzin*. Tak długi czas pracy zegarka przekłada się na wyższy komfort.*Wyniki uzyskane w warunkach laboratoryjnych.

Rzeczywiste osiągi mogą się różnić.Partner do treningówHUAWEI Watch GT 2 obsługuje 15 dyscyplin sportowych m.in. Biegi, ćwiczenia fitness, spacery w terenie, jazdę na rowerze. Rejestruje takie dane jak dystans, spalone kalorie, tętno i tempo.

podczas treningu dostarcza ergonomiczne wskazówki (np. Ostrzeżenia, gdy tętno rozpoczyna zbyt błyskawicznie rosnąć). Przedstawia dodatkowo efekty i obciążenia wyprodukowanych ćwiczeń i informacje o czasie potrzebnym do pełnej regeneracji.

Po włączeniu trybu „pływanie” wodoszczelny zegarek Huawei początkuje mierzyć m.in. Liczbę wykonanych ruchów i wydajność pływania (SWOLF). Rozpoznaje na dodatek nieprawidłową postawę podczas aktywności. HUAWEI Watch GT 2 z wysokościomierzem, barometrem, kompasem i produktywną baterią powinien być niezastąpionym kompanem także podczas górskich wypraw.Bardziej skrupulatny pomiar pracy sercaHUAWEI Watch GT 2 został wyposażony w funkcję HUAWEI TruSeen™.

Zaktualizowana do wersji 3.5 zapewnia sprawniejszy i skrupulatniejszy pomiar tętna. Dzięki temu osoby aktywne sportowo mogą na bieżąco pilnować parametry i reagować zmieniając intensywność wysiłku.Popraw jakość snu z funkcją TruSleep™ 2.0Funkcja TruSleep™ obserwuje czas i fazy snu.

Jeśli okaże się, że alarm jest ustawiony w momencie, gdy Twój organizm pozostaje jeszcze w fazie głębokiego snu, zegarek nie rozpocznie wybudzania dźwiękiem, lecz delikatnymi wibracjami ograniczającymi poczucie senności i dyskomfortu.

Funkcja zaktualizowana do najnowszej wersji 2.0 dodatkowo może śledzić i diagnozować 6 powszechnych problemów ze snem i podawać sugestie dotyczące udoskonalonego wypoczynku. Podczas snu zegarek obserwuje tętno, analizuje oddech i przyznaje ocenę ogólnej jakości snu.Powiadomienia poprzez zegarekHUAWEI Watch GT 2 informuje o m.in.

przychodzących wiadomościach SMS albo komunikatach z mediów społecznościowych. Warianty danych, jakie mogą być sygnalizowane albo blokowane przez zegarek można ustawiać w aplikacji Huawei Watch lub Huawei Health.Odtwarzaj muzykę z zegarkaJeśli lubisz biegać lub jeździć na rowerze, słuchając równocześnie muzyki, nie musisz już z

Filmy

Filmy pochodzą z serwisu YouTube. Zostały stworzone przez różnych autorów z całego świata. Ich jakość jest dość zróżnicowana.

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.