Menu

Huawei Watch GT 2e

Cechy produktu

  • Producent Huawei 
  • Komunikacja Bluetooth 

Opis

HUAWEI Watch GT 2e

------------------------------- 46 mm -------------------------------

2 TYGODNIE DZIAŁANIA NA JEDNYM ŁADOWANIU BATERII

Wodoodporny HUAWEI WATCH GT 2e został zaprojektowany z myślą o osobach aktywnych, jak i tych, którzy chcą zastąpić klasyczny zegarek w ielofunkcyjn ym i arcytrudnie sprawnym smartwatchem. Na jednym ładowaniu baterii WATCH GT 2e może pracować przez 2 tygodnie. Ascetyczny design sprawia,wspaniale komponuje się z każdym uniformem: sportowym i tradycyjnym. I nteligentne rozwiązania obserwują ważne dla zdrowia właściwości: tętno, jakość snu i poziom stresu. Osoby, które lubią zdrowe i aktywne życie mają do wyboru aż sto trybów sportowych r ejestrują cych m.in. Tętno, tempo, spalone kalorie, zmęczenie, a w sytuacji aktywności w terenie także precyzyjniejszą trajektorię ruchu i przewyższenia. HUAWEI WATCH GT 2e automatycznie wyłapuje i inicjuje rejestrować wybrane aktywności sportowe. Pojemna pamięć przechowuje i odtwarza setki utworów muzycznych, które możesz słuchać także po sparowaniu z bezprzewodowymi słuchawkami. Nowa funkcja w HUAWEI WATCH GT 2e pozwala na także zdalne wykonywanie zdjęć sparownym smartfonem.

W Polsce HUAWEI WATCH GT 2e przystępny jest w trzech wariantach kolorystycznych: czarnym, czerwony m i zielonym.

Sportowy fason

HUAWEI WATCH GT 2e imponuje stylem, zapewnia jeszcze wysoki komfort stosowania. Korpus produkowany ze stali nierdzewnej płynnie łączy się z czarną ramką. Pasek tworzony z fluoroelastomeru jest rozciągliwy i nie podrażnia nadgarstka.

Czytelny wyświetlacz

Dotykowy ekran o przekątnej 1.39" i średnicy 46 mm wykorzystuje technologię AMOLED. W połączeniu z użyciem kontrastujących ze sobą kolorów informacje są wyświetlane w klarowny i czytelny sposób. Dzięki ALS wyświetlacz samoczynnie dostosowuje swoją jasność do warunków pogodowych i pory dnia.

ekstremalnie skuteczna bateria

Dzięki progresywnej jednostce Kirin A1 – zaprojektowanej z myślą o urządzeniach wearables - HUAWEI Watch GT 2e może pracować na jednym ładowaniu baterii nawet 2 tygodnie*, a z włączonym GPS - 30 godzin*. Podczas wyjazdów służbowych albo urlopowych nie trzeba zabierać ze sobą ładowarki, a ci, którzy uprawiają wytrzymałościowe dyscypliny mogą skoncentrować się na pokonywaniu kolejnych kilometrów.

*Wyniki uzyskane w warunkach laboratoryjnych. Rzeczywiste osiągi mogą się różnić.

Tętno i stres pod całodobową kontrolą

HUAWEI WATCH GT 2e proponuje funkcje nadzorujące ważne dla zdrowia właściwości: tętno, jakość snu oraz poziom stresu. Tętno rejestrowane jest poprzez całą dobę. W dowolnym momencie m oże sprawdzić także poziom stresu. Jeśli jest wysoki, WATCH GT 2e pomaga wykonać proste ćwiczenia oddechowe zmniejszające napięcie.

Zadbaj o jakość snu

Funkcja TruSleep™ 2.0 monitoruje czas i fazy snu. Jeśli przed pobudką Twój organizm pozostaje jeszcze w fazie głębokiego snu, zegarek nie zapoczątkuje wybudzania sygnałem dźwiękowym, lecz delikatnymi wibracjami zmniejszającymi poczucie dyskomfortu. TruSleep ™ 2.0 dodatkowo diagnozuje powszechne problemy ze snem i wskazuje sposoby na produktywniejszy wypoczynek.

Sto trybów sportowych

Najnowszy WATCH GT 2e obsługuje rekordowe sto trybów sportowych *. Urządzenie oblicza maksymalny pułap tlenowy i rejestruje m.in. Dystans, spalone kalorie, tętno i tempo. W trakcie treningu dostarcza funkcjonalne wskazówki, np. Ostrzeżenia, gdy tętno inicjuje zbyt szybko rosnąć. Sześć dyscyplin jest automatycznie wykrywanych i rejestrowanych. Smartwatch prezentuje dodatkowo efekty i obciążenia wytwarzanych ćwiczeń. I nformuje o czasie koniecznym do pełnej regeneracji.

*HUAWEI WATCH GT 2e ma wgranych 15 trybów. Pozostałe 85 przystępnych jest w aplikacji Huawei Zdrowie. Po sparowaniu ze smartfonem uzupełniające tryby można wybrać i przenieść do WATCH GT 2e.

?

Nad morze lub w góry

Wodoodporny HUAWEI WATCH GT 2e spełnia standrad 5 ATM. Dzięki czemu może być twoim kompanem, gdy pływasz w baseni e lub morzu. Ale smartwatch z wysokościomierzem, barometrem, kompasem i skuteczną baterią powinien być niezastąpionym kompanem także podczas górskich wypraw.

W rytmie muzyki

HUAWEI Watch GT 2 został wyposażony w wystarczającą pojemną pamięć, żeby przechow ać nawet 500 utworów muzycznych*. Po prędkim sparowaniu z bezprzewodowymi słuchawkami H uawei m ożesz biec lub jechać na rowerze w rytmie twojej ulubionej muzyki.

* Smartwatch odtwarza formaty mp3 i LC-AAC. F unkcja nie jest obsługiwana w systemie iOS.

Tarcza bardzo personalna

Najnowszy smartwatch proponuje ponad 200 tarczy. Dostępne są w aplikacji, która obsługuje urządzenia wearables producenta Huawei. Po sparowaniu ze smartfonem wybierasz i pobierasz na smartwatch preferowaną tarczę. Lecz na ekranie HUAWEI WATCH GT 2e - także jako tarczę - możesz wyświetlić swoje ulubione zdjęcie.

Zrób sobie zdjęcie, gdy biegniesz lub ćwiczysz na siłowni

Smartwatch Huawei został wyekwipowany w funkcję, która w sparowonym smartfonie uruchamia aparat, żeby wykon ać zdjęcie albo nagrać wideo. Dzięki czemu możesz utrwalić swój trening, gdy biegniesz lub ćwiczyć na siłowni.

monitoruj i analizuj dane w aplikacji HUAWEI Zdrowie

Wszystkie informacje, które rejestruje HUAWEI Watch GT 2e są równocześnie gromadzone w aplikacji HUAWEI Zdrowie. Aplikacja n ie tylko posiada dane rejestrowane poprzez smartwatch, ale też pozwala na tworzenie i monitorowanie zaaw ansowanych planów treningowych, wyświetla nie w jednej linii szeregu powiązanych ze sobą parametrów: pokonany dystans, spalone kalorie, tętno, typ i intensywność ćwiczeń, jakość snu. Jednocześnie każdy parametr może być analizowany w różnych jednostakch czasu: godziny, dnia, tygodnia, miesiąca i roku. Tak staranna i kompleksowa wiedza pozwala na wychwycenie współzależności i budowanie coraz ulepszonych planów ćwiczeń. Aplikacja zezwala na na dodatek dzielenie się wybranymi widokami danych na profilach społecznościow ych, jak Facebook albo Instagram.

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.