Menu

Xiaomi AmazFit GTS

Cechy produktu

  • Producent Xiaomi 

Opis

ekran Amazfit GTS wykorzystuje najwyższej klasy ekran o wysokiej rozdzielczości, którego gęstość pikseli wynosi aż 341 PPI i ma rozdzielczość 348x442px, co zagwarantuje niezrównaną wyrazistość szczegółów.

Co więcej, spersonalizowany ekran AMOLED o przekątnej 1,65 cala przenosi subtelność kolorowego wyświetlacza na zupełnie nowy poziom. 100% spektrum barw NTSC i szczególnie wysokie nasycenie barw powodują,ekran jest wyjątkowo realistyczny, a jasna i przejrzysta szklana soczewka 2,5D sprawia, iż każdy ekran jest tak zachwycający, jakbyś widział go po raz pierwszy.

Wyświetlanie danych Najważniejsze dane są wyświetlane centralnie, koncentrując się na tym, co dla Ciebie najważniejsze. Z wyjątkiem czasu w lewym górnym rogu, istnieje pięć modułów treści wyświetlania (widżetów), które można dostosować.

W środkowym obszarze może być wyświetlana pogoda, tętno albo przypomnienie; w dolnych obszarach możesz przełączyć na stoper, budzik, wskaźnik baterii lub dowolną inną z 16 przystępnych opcji. Lekki i kompaktowy Płynne przejście od wykrzywionego szkła 2.5D do metalowego korpusu zegarka obniża jego grubość do 9,4mm, co czyni go smukłym i delikatnym.

Kompaktowość stopu aluminium klasy lotniczej pomaga też kontrolować wagę korpusu zegarka, który waży jedynie 24,8g, ale jest także solidny i konkretny. Wodoszczelność do 5 ATM i fachowe śledzenie pływania wytrzymały na wodę do głębokości 50 metrów, Amazfit GTS obsługuje też mnóstwo styli pływania.

Zegarek może automatycznie rozpoznawać pozycję pływania i rejestrować informacje, takie jak SWOLF, tempo albo zużycie kalorii, i pozwala na skrupulatną analizę informacji za każdym razem, gdy pływasz. 12 głównych trybów ćwiczeń Amazfit GTS obsługuje 12 głównych trybów ćwiczeń, które starannie śledzą Twoje aktywności sportowe.

Istnieje ponadto dużo mistrzowskich czujników, które rejestrują dane fizyczne w całości i wykonują na nich analizy naukowe w celu rozszerzenia zdolności wysiłkowych. 14-dniowa solidność baterii Amazfit GTS łączy oprogramowanie i sprzęt, żeby głęboko zoptymalizować zużycie energii poprzez system i komponenty, zapewniając czas działania do 14 dni przy jednoczesnym zachowaniu smukłej obudowy zegarka, co pozwala uniknąć częstych ładowań akumulatora.

Zegarek może pracować bezustannie poprzez półtora miesiąca w podstawowym trybie zegarka, który wystarcza do przeprowadzenia maratonu albo wyścigu wytrzymałościowego. Monitor zdrowia Zegarek jest zintegrowany z biologicznym czujnikiem optycznym Huami™ BioGacker™ PPG, który może wykonywać stałe 24-godzinne, niezwykle precyzyjne monitorowanie tętna oraz monitorowanie interwału częstości akcji serca w trakcie treningów i ostrzegać, jeśli wykryta wartość jest zbyt wysoka.

Obsługuje także silnik danych biologicznych oparty na nienaturalnej inteligencji RealBeats, który jest progresywną funkcją samoczynnej identyfikacji arytmii (w tym...

Filmy

Filmy pochodzą z serwisu YouTube. Zostały stworzone przez różnych autorów z całego świata. Ich jakość jest dość zróżnicowana.

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.