Menu

Canpol babies Szczotka do butelek i smoczków z przyssawką 56/122

Cechy produktu

  • Producent Canpol babies 

Opis

 Canpol SZCZOTKA do BUTELKI i SMOCZKA Przyssawka 56/122 Specjalnie zaprojektowana szczotka do nierysującego czyszczenia butelek i smoczków przed ich dezynfekcją cieplną. Szczotka składa się z dwóch połączonych ze sobą komponentów tj.

obszerniejszej szczotki do mycia butelek oraz umieszczonej w końcówce z przyssawką szczoteczki do mycia smoczków. Aby skorzystać ze szczoteczki do mycia smoczków należy przekręcić gumową końcówkę z przyssawką w lewo i wysunąć szczoteczkę.

praktyczna przyssawka zezwala na zrównoważone ustawienie szczotki na każdym podłożu. Włosie szczotki należy okresowo polewać wrzątkiem. Wszystkie produkty Canpol babies stworzone są z optymalnie dopasowanych, bezpiecznych ascetycznców i są wolne od BPA.

Specjalnie zaprojektowana szczotka do nierysującego czyszczenia butelek i smoczków przed ich dezynfekcją termiczną. Szczotka składa się z dwóch połączonych ze sobą komponentów tj. Obszerniejszej szczotki do mycia butelek, a także umieszczonej w końcówce z przyssawką szczoteczki do mycia smoczków.

Aby skorzystać ze szczoteczki do mycia smoczków należy przekręcić gumową końcówkę z przyssawką w lewo i wysunąć szczoteczkę. Ergonomiczna przyssawka zezwala na zrównoważone ustawienie szczotki na każdym podłożu.

Włosie szczotki należy okresowo polewać wrzątkiem. Szczotka jest przystępna w kilku wersjach kolorystycznych....

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.