Menu

Herobility - smoczek antykolkowy heroteat, xl (6 m+), 2 szt.

Cechy produktu

  • Producent Herobility 
  • Typ smoczka antykolkowy 

Opis

Poznaj smoczek antykolkowy HeroTeat od Herobility! SZCZEGÓŁOWE informacje: Podwójny system antykolkowy i owalny zarys smoczka klasyczny system antykolkowy, używany w większości butelek opiera się na tej samej zasadzie opracowanej poprzez Josepha W.

Less w 1946 roku. Polega ona na dodaniu do smoczka uzupełniającego otworu odpowietrzającego, który buduje równomierny przepływ, uniemożliwia powstawaniu próżni i połykaniu powietrza przez niemowlę podczas picia.

Po 70 latach szwedzka firma Herobility wynalazła i opatentowała następną generację smoczków do butelek. Smoczek HeroTeat w butelkach Herobility ma owalny zarys, dzięki któremu wspaniale dostosowuje się do ust dziecka.

Przejście z karmienia piersią na karmienie butelką jest dzisiaj wyraźnie łatwiejsze. Dzięki owalnemu kształtowi smoczka powietrze nie przedostaje się kącikami ust dziecka. Eliminujemy w ten sposób kompletnie możliwość połykania powietrza, a poprzez to minimalizujemy ryzyko wystąpienia kolki, ślinienia i ulewania pokarmu w trakcie karmienia.

Wentylek odpowietrzający zapewnia równomierny przepływ płynów i zapobiega tworzeniu się próżni w butelce. Smoczek HeroTeat przystępny jest w 4 wymiarach, by mógł towarzyszyć dziecku na każdym etapie rozwoju.

Szczegółowy opis rozmiarów znajduje się u dołu strony. Tabela rozmiarów smoczków HeroTeat wymiar S 0 m+ wolny przepływ płynów stosowny dla mleka matki albo mleka modyfikowanego rozmiar M 2 m+ przeciętny przepływ płynów trafny dla mleka matki albo mleka modyfikowanego rozmiar L 4 m+ szybki przepływ płynów trafny dla wszelkich rodzajów płynów wymiar XL 6 m+ wyjątkowo szybki przepływ płynów odpowiedni dla wszelkich rodzajów płynów optymalny dla gęstych płynów np.

kaszka Materiał Smoczek wytworzony jest w 100% z silikonu wolnego od BPA oraz spełnia wymogi normy europejskiej EN 14350. Gwarancja 24 miesiące Herobility - przejrzyj tutaj przeważnie zadawane pytania.

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.