Menu

Smocz. na but. Calma - - 1 szt.

Cechy produktu

  • Producent MEDELA 

Opis

 MEDELA CALMA SMOCZEK DO BUTELKI DO NAUKI SSANIA Bezpieczne połykanie pokarmu – dziecko nie połyka powietrza w trakcie karmienia Jeden oraz kształt wystarcza na cały okres karmienia dziecko może pobierać pokarm, oddychać i robić przerwy w naturalnym rytmie, dzięki czemu jest spokojne produkowane w Szwajcarii – bezpieczne dla Ciebie i Twojego dziecka dziecko musi wytworzyć podciśnienie, aby umożliwić przepływ mleka dziecko może zachować swój naturalny odruch ssania Smoczek produkowany jest z tworzyw niezawierających bisfenolu A (BPA) Medela to szwajcarska producent, będąca światowym producentem akcesoriów, które naturalnie wspierają cykl karmienia piersią.

W swej ofercie posiada bogaty asortyment laktatorów, smoczków, odzieży dla mam oraz produktów do pielęgnacji. Rozwiązanie Calma marki Medela to opcja zaprojektowana specjalnie dla matek, które chcą karmić dziecko odciągniętym z piersi pokarmem.

Rozwiązanie to zostało opracowane we współpracy z ekspertami w dziedzinie karmienia piersią z zespołu badań nad laktacją Hartmann Human Lactation Research z Uniwersytetu Australii Zachodniej (UWA). Calma pozwala dziecku ssać, przełykać i oddychać w naturalny sposób: Calma to progresywne rozwiązanie asygnowane dla niemowląt karmionych piersią.

Zostało zaprojektowane tak, by nie ingerować w karmienie piersią i pozwolić dziecku na spożywanie pokarmu w wyuczony przy piersi sposób. Smoczek został opracowany we współpracy z ekspertami w dziedzinie karmienia piersią z zespołu badań nad laktacją Hartmann Human Lactation Research z Uniwersytetu Australii Zachodniej (UWA).

Przepływ, zarys i długość smoczka Calma spełnia zapotrzebowania dziecka w miarę jego rozwoju. Smoczek pozwala dziecku zachować nawyki nabyte w trakcie karmienia piersią. Ponadto smoczek Calma wyposażony jest w unikalny system odpowietrzania, który zapobiega połykaniu powietrza przez dziecko podczas karmienia.

Smoczek wykonany jest z tworzyw niezawierających bisfenolu A (BPA) - jest bezpieczny dla mam i ich dzieci, a jego kolejną zaletą jest fakt, iż jego jeden i zarys wystarcza na cały okres karmienia....

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.