Menu

amiplay Smycz Reflective S Niebieski

Cechy produktu

  • Producent amiplay 
  • Rodzaj smycz 

Opis

amiplay Reflective Smycz S 150 x 1 cm niebieska dla psa

Przeznaczenie Smyczy Reflective S dla psa
Smycz spacerowa dla psów ras niedużych. Produkowana z najwyższej jakości materiałów, trwała, nadzwyczajna na miejskie spacery i długie wędrówki. Zwiększona widoczność po zmroku, dzięki wszytym niciom odblaskowym.

Charakterystyka Smyczy Reflective S dla psa

Specyfikacja artykułu:
rodzaj: smycz klasyczna
Producent: amiplay
linia: Reflective
wymiar: S
Długość: 150 cm
Szerokość taśmy: 1 cm
Przeznaczenie: śladowy pies
Materiał: taśma polipropylenowa z odblaskową nicią
Kolor: niebieski

Smycz z serii Reflective to rewelacyjny wybór na codzienne spacery. Jej długość i waga są idealnie dostosowane do psów ras nieznacznych. Mały karabińczyk oraz taśma o szerokości 1 cm w żaden sposób nie obciąża psa co wpływa na komfort spacerów.
Smycz stworzona jest z niezwykle wytrzymałej taśmy, opornej na warunki atmosferyczne, więc znakomicie stanie na wysokości zadania w trakcie długich wędrówek. W dodatku wplecione w nią nici odblaskowe istotnie zwiększają bezpieczeństwo i widoczność podczas spaceru po zmroku. Jest łatwa w czyszczeniu, wystarczy przetrzeć ją wilgotną szmatką lub wyprać, gdy zajdzie taka potrzeba i znów jest gotowy do zastosowania.
Smycz jest nieprzeciętnej długości na miejskie spacery dla zapewniania psu bezpieczeństwa, a nam wygody. Potężny karabińczyk zezwala na luźne przypięcie oraz odpięcie smyczy, a dzięki wytrzymałości zapewnia bezpieczeństwo podczas mocniejszego szarpnięcia w czasie spaceru.
Przy uchwycie znajduje się oczko służące do wygodnego przypięcia pojemnika na woreczki. Dodatkowo smycz jest usztywniona przy karabińczyku i uchwycie co powoduje, iż jest bardziej wytrzymała na uszkodzenia.

linia Reflective asygnowana jest dla zwolenników aktywnego spędzania czasu z psem, nad wyraz tych, którzy wysoko cenią bezpieczeństwo. Firma amiplay wychodzi naprzeciw tym oczekiwaniom wytwarzając produkty wysokiej jakości, które będą służyły przez bardzo długi czas. Ponadto są one nieskomplikowane w utrzymaniu czystości, ponieważ jeśli tylko zajdzie taka potrzeba, można je wyprać i znów są gotowe na kolejne przygody! Bogata kolorystyka pozwala kreować komplety pasujące do każdego pupila, natomiast odblaskowe nici rozszerzają bezpieczeństwo podczas spacerów po zmroku.

mocne strony Smyczy Reflective S dla psa:
nici odblaskowe powiększające bezpieczeństwo;
optymalna długość;
konkretny karabińczyk;
wygodny uchwyt;
wytrzymała;
łatwa w czyszczeniu;
możliwość prania;
oczko do przypięcia pojemnika na woreczki;
wyprodukowana z najwyższej jakości materiałów;
wytworzona w Polsce.

towar objęty jest 3 letnią gwarancją.

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.