Menu

amiplay Smycz regulowana 6 in 1 Adventure L Kostka

Cechy produktu

  • Producent amiplay 
  • Rodzaj smycz 

Opis

amiplay Adventure Smycz dostosowywana 6 in 1 L 100-200 x 2 cm kostka dla psa

Przeznaczenie Smyczy dostosowywanej 6 in 1 Adventure L dla psa
Smycz spacerowa dla psów ras średnich, ważących 11-25 kg. Przepinana na rozmaite długości, produkowana z najwyższej jakości tworzyw, trwała, nadzwyczajna na miejskie spacery i długie wędrówki.

Charakterystyka Smyczy regulowanej 6 in 1 Adventure L dla psa
Specyfikacja Smyczy dostosowywanej 6 in 1 Adventure L dla psa:
wariant: smycz przepinana
Producent: amiplay
Model: 6 in 1 Adventure
rozmiar: L
Długość nieduża: 100 cm
Długość maksymalna: 200 cm
Szerokość taśmy: 2 cm
Przeznaczenie: przeciętny pies
Materiał: dzianina na taśmie polipropylenowej
Kolor:kostka

Smycz z linii Adventure 6 in 1 to wyśmienity dobór na codzienne spacery. Znakomicie sprawdza się jednocześnie u psów dorosłych jak i u szczeniąt w trakcie nauki chodzenia na smyczy. Ma regulację długości, dzięki której możemy przypasować ją do każdej sytuacji. Kiedy pies ma być blisko np. Przy przejściu przez ulicę bądź mijaniu przechodniów można spiąć smycz na długość minimalną, czyli 115 cm. Jeśli jest możliwość dania pokaźniejszej swobody możemy spiąć smycz na długość 140 cm, natomiast po całkowitym rozpięciu można otrzymać smycz o długości 2 m, co pozwala psu na swobodę i eksploatację terenu bez szarpania opiekuna. Jest to wspaniałe rozwiązanie dla szczeniąt, które są nad wyraz atrakcyjne świata.

Smycz wytworzona jest z wyjątkowo wytrzymałej dzianiny, miłej w dotyku, niepodatnej na warunki atmosferyczne więc doskonale stanie na wysokości zadania podczas długich wędrówek. Poprzez nieśmiertelny wzór z pewnością urozmaici każdą stylizację i sprawi, iż pies będzie wyróżniał się z tłumu. Smycz posiada dwa karabińczyki, jeden do swobodnego przypięcia do szelek bądź obroży, natomiast drugi do regulacji długości.
Dodatkowym atutem jest możliwość wyprowadzania dwóch psów na jednej smyczy bądź przepięcie jej przez ramię tym samym uwalniając ręce. Przy uchwycie znajduje się oczko służące do komfortowego przypięcia pojemnika na woreczki. Smycz jest przeszywana po obu stronach, a także umocniona przy karabińczyku i uchwycie co powoduje, iż jest bardziej wytrzymała na uszkodzenia.

zalety Smyczy regulowanej Adventure 6 in 1 L dla psa:
dostosowywana długość;
mocne karabińczyki;
możliwość wyprowadzenia dwóch psów naraz;
nadzwyczajna dla szczeniąt, a także psów dorosłych;
korzystnie leży w rąk;
oczko do przypięcia pojemnika na woreczki;
wytrzymała;
sprężysta;
nieprzemijalny wygląd;
łatwa w czyszczeniu;
tworzona z najwyższej jakości materiałów;
wykonana w Polsce

produkt objęty jest 3 letnią gwarancją.

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.