Menu

amiplay Smycz regulowana 6 in 1 Adventure S Moro

Cechy produktu

  • Producent amiplay 
  • Rodzaj smycz 

Opis

amiplay Adventure Smycz dostosowywana 6 in 1 S 100-200 x 1 cm moro dla psa

Przeznaczenie Smyczy regulowanej 6 in 1 Adventure S dla psa
Smycz spacerowa dla psów ras miniaturowych, ważących do 6 kg. Przepinana na rozmaite długości, wyprodukowana z najwyższej jakości materiałów, trwała, znakomita na miejskie spacery i długie wędrówki.

Charakterystyka Smyczy regulowanej 6 in 1 Adventure S dla psa
Specyfikacja Smyczy regulowanej 6 in 1 Adventure S dla psa:
typ: smycz przepinana
Producent: amiplay
Model: 6 in 1 Adventure
wymiar: S
Długość niewiele znacząca: 100 cm
Długość maksymalna: 200 cm
Szerokość taśmy: 1 cm
Przeznaczenie: pies miniaturowy
Materiał: dzianina na taśmie polipropylenowej
Kolor: moro

Smycz z linii Adventure 6 in 1 to genialny wybór na codzienne spacery. Idealnie sprawdza się zarówno u psów dorosłych jak i u szczeniąt podczas nauki chodzenia na smyczy. Posiada regulację długości, dzięki której możemy przystosować ją do każdej sytuacji. Kiedy pies ma być blisko np. Przy przejściu przez ulicę bądź mijaniu przechodniów można spiąć smycz na długość minimalną, czyli 115 cm. Jeśli jest możliwość dania pokaźniejszej swobody możemy spiąć smycz na długość 140 cm, natomiast po całkowitym rozpięciu można dostać smycz o długości 2 m, co pozwala psu na swobodę i eksploatację terenu bez szarpania opiekuna. Jest to nadzwyczajne rozwiązanie dla szczeniąt, które są wyjątkowo atrakcyjne świata.

Smycz wytwarzana jest z wyjątkowo wytrzymałej tkaniny, miłej w dotyku, opornej na warunki atmosferyczne więc rewelacyjnie stanie na wysokości zadania podczas długich wędrówek. Przez ponadczasowy wzór z całą pewnością urozmaici każdą stylizację i sprawi, iż pies będzie wyróżniał się z tłumu. Smycz ma dwa karabińczyki, jeden do luźnego przypięcia do szelek bądź obroży, natomiast drugi do regulacji długości.
Dodatkowym atutem jest możliwość wyprowadzania dwóch psów na jednej smyczy bądź przepięcie jej przez ramię tym samym uwalniając ręce. Przy uchwycie znajduje się oczko służące do komfortowego przypięcia pojemnika na woreczki. Smycz jest przeszywana po obu stronach i wzmocniona przy karabińczyku i uchwycie co powoduje, że jest bardziej wytrzymała na uszkodzenia.

zalety Smyczy dostosowywanej Adventure 6 in 1 S dla psa:
dostosowywana długość;
mocne karabińczyki;
możliwość wyprowadzenia dwóch psów naraz;
doskonała dla szczeniąt i psów dorosłych;
prawidłowo leży w rąk;
oczko do przypięcia pojemnika na woreczki;
wytrzymała;
sprężysta;
ponadczasowy wygląd;
łatwa w czyszczeniu;
wytwarzana z najwyższej jakości tworzyw;
wykonana w Polsce

produkt objęty jest 3 letnią gwarancją.

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.